#VolleyNews: Kwolek i Brizard na dłużej w Warszawie!

 

Dobre wieści dla fanów stołecznej drużyny. Klub ONICO Warszawa poinformował, że przedłużył kontrakty ze swoimi dwoma zawodnikami, Bartoszem Kwolkiem i Antoine'em Brizardem. 


Jako pierwszy zawodnik na przedłużenie obowiązującej umowy zdecydował się Bartosz Kwolek. Przyjmujący ze swoim aktualnym zespołem związany jest od poprzedniego sezonu. Dyrektor sportowy klubu, Paweł Zagumny przyznał, że cieszy go taki obrót spraw oraz podkreślił, iż przyjmujący jest bardzo istotnym punktem warszwskiej ofensywy i wciąż ma jeszcze dużo do zaprezentowania. Mistrz świata juniorów jest w czołówce najlepszych przyjmujących Plusligi ze skutecznością przyjęcia 55%. Kwolek będzie bronił barw ONICO Warszawy przez kolejne dwa sezony.

Antoine Brizard drużynę z naszej stolicy reprezentuje od tego sezonu. Paweł Zagumny pochwalił także tego siatkarza mówiąc, że nie miał problemów z aklimatyzacją i stanowi podporę w grze warszawian. Francuz oprócz tego, że doskonale wywiązuje się ze swojej roli jaką jest rozgrywanie równie doskonale zagrywa. Jest obecnie trzecim najlepszym serwującym zawodnikiem naszej ligi. Francuz także pozostanie w klubie przez następne dwa sezony.

źródło: onicowarszawa.pl – opracowanie własne

fot.: Kinga Kembrowska (VOLLEYWORLD.PL)

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.