#VolleyNews: Kolejny ruch transferowy rzeszowskiej ekipy!

Mistrz Świata i Europy juniorów, Mateusz Masłowski, zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Asseco Resovią Rzeszów. Nowa umowa obowiązywała będzie przez kilka sezonów.

 

Mateusz Masłowski to dwudziestoletni libero, który już w tak młodym wieku zapisał na swoim koncie wiele sukcesów, z których największym jest bez wątpienia tytuł Mistrza Świata. Siatkarz spędza w Asseco Resovii Rzeszów już kolejny sezon, a teraz postanowił, że jego przygoda z rzeszowską ekipą będzie trwać.

Dziś klub poinformował, że Masłowski zdecydował się przedłużyć kontrakt w Rzeszowie do 2020 roku. Młody libero zapewnia, że decyzja ta jest wynikiem realizacji jego marzeń, a jednym z nich jest gra w Resovii. Zaznaczył, że bardzo cieszy go możliwość rozwoju, jaką daje mu zespół. 

 

Już w środę w hali Podpromie rozegrany zostanie kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem Asseco Resovii Rzeszów będzie BBTS Bielsko-Biała.

 

źródło:assecoresovia.pl/opracowanie własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz