#VolleyNews: Kolejny ruch transferowy rzeszowskiej ekipy!

Mistrz Świata i Europy juniorów, Mateusz Masłowski, zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Asseco Resovią Rzeszów. Nowa umowa obowiązywała będzie przez kilka sezonów.

 

Mateusz Masłowski to dwudziestoletni libero, który już w tak młodym wieku zapisał na swoim koncie wiele sukcesów, z których największym jest bez wątpienia tytuł Mistrza Świata. Siatkarz spędza w Asseco Resovii Rzeszów już kolejny sezon, a teraz postanowił, że jego przygoda z rzeszowską ekipą będzie trwać.

Dziś klub poinformował, że Masłowski zdecydował się przedłużyć kontrakt w Rzeszowie do 2020 roku. Młody libero zapewnia, że decyzja ta jest wynikiem realizacji jego marzeń, a jednym z nich jest gra w Resovii. Zaznaczył, że bardzo cieszy go możliwość rozwoju, jaką daje mu zespół. 

 

Już w środę w hali Podpromie rozegrany zostanie kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem Asseco Resovii Rzeszów będzie BBTS Bielsko-Biała.

 

źródło:assecoresovia.pl/opracowanie własne

Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *