#VolleyNews: Jakub Ziobrowski powraca do treningów

 

Zawodnicy Cerradu Czarnych Radom zdecydowanie nie są wolni od kontuzji w tym sezonie. Ostatnio problemy zdrowotne wyeliminowały z gry Jakuba Ziobrowskiego. Zawodnik na szczęścia wraca już do treningów z zespołem.


W niedzielę drużyna Cerradu Czarnych Radom podejmowała na własnym boisku zespół Dafi Społem Kielce. Gospodarze wysoko postawili poprzeczkę rywalom i nie oddali im ani seta. Radomianie jednak musieli obyć się bez pomocy ich nominalnego atakującego, który z powodu kontuzji nie mógł wziąć udziału w meczu. Zastąpił go Wojciech Żaliński, który do czasu pełnej rekonwalescencji kolegi z drużyny będzie grał na jego pozycji.

Jakub Ziobrowski podczas treningów przed spotkaniem z kielecką ekipą doznał kontuzji oka. Pod koniec ćwiczeń piłka uderzyła go w oko eliminując jednocześnie z najbliższego meczu plusligowych rozgrywek. 

Szczęśliwie, już w środę atakujący mógł uczestniczyć w treningu wraz z całym zespołem. Stan jego zdrowia polepsza się, ale na razie  siatkarz odpoczywa od zwyczajowych obciążeń związanych z ćwiczeniami na hali. 

Podopieczni Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia następny mecz rozegrają w sobotę. Czeka ich wyjazd na spotkanie z siatkarzami z Bielska-Białej. 

źródło: wksczarni.pl – opracowanie własne

fot.: Faustyna Sadownik (VOLLEYWORLD.PL)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.