#VolleyNews: J.W. Construction sponsorem ONICO Warszawa

 

Przygotowania do zbliżającego się powoli sezonu PlusLigi idą pełną parą. Zespoły nie tylko kompletują składy, ale także pozyskują kolejnych sponsorów.

ONICO Warszawa to prawdopodobnie jeden z klubów, który przeszedł najwięcej zmian od zakończenia sezonu PlusLigi 2016/2017. Zmiana nazwy, zmiana barw klubowych, wymiana dużej części składu czy sztabu szkoleniowego. W Warszawie postarano się również o bardzo istotnego sponsora. W nadchodzącym sezonie jednym z nich będzie spółka J.W. Construction.

Zadowolenia z nawiązania współpracy nie kryje prezez ONICO Warszawa, Jolanta Dolecka "Jako prezes ONICO Warszawa czuję się zaszczycona, że biznesmen z osiągnięciami najwyższej klasy, jakim jest pan Józef Wojciechowski, dołączył wraz ze swoją firmą do sponsorów naszej drużyny".

Dla jednego z największych deweloperów mieszkań w Polsce nie będzie to pierwsza współpraca ze stołecznym klubem. W sezonie 2008/2009 J.W. Construction Holding S.A. było sponsorem tytularnym klubu.

 

źródło: onicowarszawa.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Kinga Kembrowska

Kinga Kembrowska

Na co dzień studiuję prawo i mieszkam w Warszawie, ale gdy tylko mam okazję jeżdżę po całej Polsce (a ostatnio także za granicę) na mecze. Moja miłość do siatkówki za kilka miesięcy osiągnie pełnoletniość - do dziś pamiętam pierwszy obejrzany z tatą mecz. Od kilku lat oglądanie spotkań na żywo jest dla mnie równoznaczne z robieniem zdjęć, bo nie ma nic lepszego od uchwycenia na zdjęciach tych pięknych akcji i emocji zawodników. Pozwala mi to połączyć dwie największe pasje - siatkówkę oraz fotografię. Poza Polakami najbardziej zawsze kibicuję Amerykanom i Kanadyjczykom. W VOLLEYWORLD jestem od samego początku i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Bez tego prawdopodobnie nie przeżyłabym wielu przygód (i mam nadzieję, że wiele jeszcze przede mną) i nie poznałabym wielu niesamowitych osób.

Dodaj komentarz