#VolleyNews: Gavin Schmitt nie będzie miał operacji

gavin-schmittKanadyjski zawodnik podpisał umowę z Asseco Resovią Rzeszów, jednak podczas sezonu reprezentacyjnego odnowiła mu się kontuzja. Zawodnik i klub przygotowani byli już na operację. 

Jednak jak się okazało ta nie będzie konieczna. Lekarz w Polsce zapewnił gracza, iż terapia i odpowiednia rehabilitacja zdecydowanie wystarczą. Teraz trzeba kilka tygodni poćwiczyć z nogą i można będzie wrócić do treningów, co jest bardzo optymistyczną wizją.

Jak przyznał Gavin Schmitt bardzo stresował się zaistniałą sytuacją, ponieważ od zawsze jego marzeniem było zagrać w PlusLidze. Zależało mu na tym, aby szybko przyjechać do Rzeszowa i rozpocząć treningi.

Zawodnik pochwalił klub, który stanął na wysokości zadania i pomógł mu. Co więcej ma on zapewnioną opiekę całego sztabu medycznego i fizjoterapeutów.

Gavinowi Schmittowi podoba się również atmosfera w zespole. Wspomniał on, że został przyjęty bardzo ciepło. Nie odczuwa żadnej presji związanej z kibicami, od których również czuje już wsparcie. Ten całokształt sprawił, że w Polsce jest mu naprawdę dobrze. Pozostaje teraz pracować z nogą i szybko wrócić do treningów.

źródło: przegladsportowy.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz