#VolleyNews: Dominik Depowski przenosi się do Szczecina

 

Asseco Resovia Rzeszów poinformowała dzisiaj, że Dominik Depowski pozostałe miesiące rozgrywek PlusLigi spędzi w barwach Espadonu Szczecin. Młody przyjmujący przenosi się do szczecińskiego klubu na zasadzie wypożyczenia.

Dominik Depowski swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w AKS-ie Rzeszów. Występował później w szeregach Asseco Resovii Rzeszów w rozgrywkach Młodej Ligi. Z tą drużyną zdobył brązowy medal mistrzostw Polski Kadetów (2012), srebrny i złoty medal mistrzostw Polski Juniorów (2013, 2014) oraz srebrny medal Młodej Ligi (2014). W sezonie 2014/2015 przyjmujący zadebiutował w PlusLidze w zespole AZS-u Politechniki Warszawskiej. W poprzednim sezonie występował w I Lidze w KS AGH Kraków. Od tegorocznych rozgrywek związał się dwuletnim kontraktem z wicemistrzem Polski.

Do Asseco Resovii Rzeszów dołączył już Thomas Jaeschke, który nie mógł być z zespołem od początku sezonu, bowiem chciał dokończyć studia. W tej sytuacji razem z Dominikiem Depowskim w drużynie Andrzeja Kowala jest łącznie sześciu przyjmujących. Dlatego młody zawodnik zdecydował się przenieść do Espadonu Szczecin. Ważą się także losy Frederica Wintersa w rzeszowskim klubie.

źródło: assecoresovia.pl / opracowanie własne
fot. Aleksandra Szecówka (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Sikora

Agnieszka Sikora

Zakochana w siatkówce - kibicowanie jest dla mnie jak powietrze, nie potrafię bez tego żyć. Początkująca dziennikarka lubująca się we włoskiej kuchni. Studentka pedagogiki zafascynowana podróżami, marząca o zobaczeniu Hiszpanii i Włoch.

Dodaj komentarz