#VolleyNews: Sam Deroo kontuzjowany

 

W wczorajszym, zwycięskim pojedynku ZAKSY przeciwko Trentino Volley nie wystąpił Sam Deroo. Z gry Belga wyeliminowała kontuzja.


W sobotnim meczu 20. kolejki plusligowych spotkań ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmowała w swojej hali Cuprum Lubin. Podczas meczu urazu kostki doznał Sam Deroo. Musiał opuścić boisko w trzecim secie. Klub jeszcze nie wydał żadnego komunikatu w tej sprawie. Trener zespołu, Andrea Gardini przyznał po meczu, że ze względu, iż kontuzja nie nastąpiła w czasie wykonywania przez zawodnika skoku nie spodziewa się bardzo poważnych konsekwencji.

Na razie jednak kędzierzyńska drużyna musi radzić sobie bez belgijskiego przyjmującego. Mecz z Cuprum rozstrzygnęła w trzech setach, natomiast w Trydencie triumfowała w tie-breaku pokonując Trentino Volley. W pojedynku Ligi Mistrzów świetny występ zaliczyli: Rafał Buszek, Rafał Szymura oraz Kamil Semeniuk. 

źródło: przegladsportowy.pl/ worldofvolley.com – opracowanie własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.