#VolleyNews: Dawid Gunia zostaje z Lubinie!

10_Dawid_GuniaHD_1Środkowy Cuprum przedłużył kontrakt o kolejne dwa lata!

29-letni środkowy do Lubina trafił z bydgoskiej Łuczniczki, którą reprezentował przez rok. Wcześniej grał również w Raciborzu, Bełchatowie, Częstochowie, RzeszowieOlsztynie i Warszawie. Co skłoniło go do pozostania z „miedziowymi”?

 Czuję się w Lubinie bardzo dobrze. Jestem zadowolony ze współpracy z naszym szkoleniowcem i sztabem, który cały sezon o nas dbał – mówi Dawid. – Zbudowaliśmy tutaj fajny zespół, który po kilku „kosmetycznych” zmianach może moim zdaniem zawalczyć o najwyższe ligowe cele – kontynuuje siatkarz. Może i nie miałem w tych rozgrywkach zbyt wielu okazji do gry, ale mam nadzieję, że to się zmieni. Fakt, że dostałem propozycję przedłużenia umowy pokazuje, że trener jest zadowolony z mojej postawy i ufa mi na tyle, żeby po raz kolejny dać mi szansę. Wiadomo, że konkurencję na środku będę miał mocną, ale nie boję się tej rywalizacji i postaram się przez kolejne dwa sezony dawać z siebie wszystko tak, jak miało to miejsce w zakończonych niedawno rozgrywkach.

źródło/fot: ks.cuprum.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Joanna Kosińska

Joanna Kosińska

Studentka administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, której największą pasją jest sport. Miłością do siatkówki zarażona przez tatę, który jakieś 15 lat temu ulubione dobranocki w telewizji przełączał na plusligowe spotkania ;)

Dodaj komentarz