#PlusligoweBatalie: Będzinianie wywożą trzy punkty z Jastrzębia-Zdroju!

Jastrzębski Węgiel podejmował u siebie drużynę MKS-u Będzin. Mimo walki jastrzębianom nie udało się zwyciężyć spotkania.

Już początek spotkania zapowiadał się ciekawie – podopieczni Stelio DeRocco nie mieli zamiaru tak łatwo się poddać na terenie jastrzębian.  Najpierw remisowali, a następnie prowadzili… i taki wynik utrzymali już do końca pierwszej partii. Drugą odsłonę gospodarze rozpoczęli w lepszym stylu. Pod koniec będzinianie zaczęli punktować, jednak drużyna Jastrzębskiego Węgla okazała się silniejsza. W trzecim secie gra toczyła się punkt za punkt – tym razem goście nie dali za wygraną. Podobnie było w czwartej partii – zespół  Marka Lebedewa osłabł, co bardzo dobrze wykorzystali przyjezdni.

 

Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin 1:3 (21:25, 31:29, 22:25, 21:25)
MVP: Łukasz Kozub

Składy:
Jastrzębski Węgiel: Muzaj, Kampa, Kosok, Boruch, Oliva, Touzinsky, Popiwczak (L) oraz Strzeżek, DeRocco, Sobala, Ernastowicz, Gil
MKS Będzin: Waliński, Roberts, Seif, Ratajczak, Rejno, Araujo, Potera (L) oraz Piotrowski, Peszko, Jonah

źródło: informacja własna / fot. Aneta Serafin (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz