#VolleyNews: Asseco Resovia Rzeszów zaplanowała sparingi

 

Asseco Resovia Rzeszów rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu ligowego. Podopieczni trenera Serniottiego mają już zaplanowane mecze sparingowe, a także oficjalną prezentację drużyny. 

Plusliga wystartuje już pod koniec września, więc Asseco Resovia Rzeszów, jak wiele drużyn, rozpoczęła przygotowania. Oprócz codziennych treningów, podopieczni trenera Roberto Serniottiego mają rozegrać mecze sparingowe.

Pierwsze spotkanie kontrolne rzeszowianie rozegrają 1 września, a ich przeciwnikiem będzie zespół Zawiercia. Następnie, w dniach 14-16 września, wezmą udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Krosna, w którym powalczą z Calzedonią Verona, Gi Group Monzą oraz UPCN San Juan. Następnie zespół Serniottiego uda się do Leżajska, gdzie 19 września znowu zmierzy się z argentyńską drużyną. Ostatnim etapem przygotowań będą dwa spotkania z Tours VB, które odbędą się w terminie 22-23 września

Drugie spotkanie z francuskim zespołem ma być połączone z oficjalną prezentacją drużyny, prawdopodobnie więc odbędzie się ona 23 września

Asseco Resovia w okrojonym składzie zaczęła trenować już na początku sierpnia. 

 

źródło:rzeszow.wyborcza.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz