#VolleyNews: Andrzej Kowal ukarze swojego zawodnika?

Marko IvovićMarko Ivović wystąpił w katowickim Meczu Gwiazd bez zgody swojego ligowego trenera, Andrzeja Kowala. Czy zostanie ukarany?

MVP Ligi Światowej do drużyny Reszty Świata dołączył w ostatniej chwili. Stało się to jednak bez zgody trenera Andrzeja Kowala.

„Pierwszy telefon dostałem od organizatorów zaraz po Lidze Światowej, ale wtedy to było bardziej na zasadzie ‚może tak, może nie’. Później na kilka dni przed imprezą do mnie zadzwoniono, ale mój trener (Andrzej Kowal – przyp.red.) powiedział, że nie mogę zagrać. Przyjechałem tutaj praktycznie bez niczego, organizatorzy dali mi nawet buty. Ale byłoby mi naprawdę przykro gdyby mnie tu nie było. Bycie tu, na tym boisku, z legendami siatkówki z całego świata, zdarzyło się pewnie po raz pierwszy i ostatni w moim życiu. Nie wiem, czy kiedyś będę miał okazję zrobić coś podobnego. Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogłem tu być, z taką grupą. W poniedziałek z pewnością będę musiał porozmawiać z trenerem i mam nadzieję, że nie ukarze mnie zbyt ostro” – powiedział Ivović.

Źródło:worldofvolley.com

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz