Stephanie Antiga po meczu z Chinami

Stephane AntigaMecz z reprezentacją Chin był bardzo dziwny. Po pierwszych dwóch setach wszystko wskazywało na to, że to nasi rywale dopiszą do tabeli 3 punkty. Nic bardziej mylnego! Nasi siatkarze potrafili kolejny raz wyjść z opresji! Zobaczcie, co po meczu powiedział szkoleniowiec Polaków.

Przede wszystkim jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych: ” – Jestem jednak zachwycony postawą moich zawodników, którzy pokazali ducha walki. Po raz kolejny dzięki dobrym zmianom, udało się nam wyjść z opresji.” – powiedział Stephanie Antiga.

Jak wiemy mecz z Wenezuelą może już dać nam awans na Igrzyska Olimpijskie. W przypadku wygranej, mecze z Iranem i Australią mogą już nie być ważne. Trener stwierdził, że mimo tego, że nasi czwartkowi rywale są najsłabszym zespołem w tym turnieju do meczu trzeba przystąpić w pełnej koncentracji i z nową mocą.

Na razie jesteśmy jedyną drużyną, która nie dała się pokonać. Miejmy nadzieję, że zostanie tak do końca.

źródło: eurosport.onet.pl

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz