Stars In Motion czyli najlepsi z 2. kolejki Ligi Mistrzów wybrani!

13504080129603Jak po każdej kolejce, tak i tym razem wybrani zostali najlepsi zawodnicy i najlepsze akcje. Kto znalazł się w gronie szczęśliwców i zachwycił na siatce? Sprawdźcie sami!  

DREAM TEAM OF THE WEEK. Wybór najlepszej szóstki kolejki zaczynamy jak zawsze od rozgrywającego. Według CEV na tej pozycji tym razem niepodzielnie rządził Bruno Rezende, reprezentujący barwy włoskiej Modeny. Brazylijczyk został przedstawiony jako „…kombinacja kreatywności, surowego talentu i miłości do gry„. Teraz kierujemy się na lewe skrzydło – atakującym kolejki został gracz Hypo Tirolu Innsbruck, Lorenz Koraimann. Przyjęcie należało do Gökhana Gökgöza z Arkasu Izmir oraz nowego reprezentanta Włoch i zawodnika Cucine Lube Civitanovy, Osmany’ego Juantoreny, którego ogromne doświadczenie i niebywała skoczność, a tym samym wysoka skuteczność ataku i zagrywki, ujawniły się jako główny powód środowego zwycięstwa nad Bełchatowianami.
Pora przejść do pary środkowych. Tutaj prym wiodą Pieter Coolman z Knack Roeselare i Sebastian Sole, reprezentujący barwy Trentino Diatec. Ostatnia, ale nie mniej ważna pozycja – libero. Tutaj najlepszym zawodnikiem okazał się gracz rosyjskiego Belogorie BelgorodRoman Bragin. Niestety, jak widać, żaden zawodnik polskich klubów nie znalazł się tym razem w Stars In Motion, ale…to jeszcze nie koniec.

TOP 5 NET ACTIONS. Zaczynamy od końc. Miejsce 5. zajmuje  Matthijs Verhanneman, reprezentujący barwy Knack Roeselare, który zachwycił wszystkich swoim atakiem z pipe’a. Miejsce 4. zajął grający w Tours VB Adam White. Najniższe miejsce na podium należało tym razem do Lucasa Saatkampa z DHL Modeny. Miejsce 2. na pewno ucieszy polskich kibiców, gdyż doczekaliśmy się naszego zawodnika. Jest nim atakujący Asseco Resovii Rzeszów, Bartosz Kurek. Najlepsza akcja na siatce i miejsce 1. zdobył zawodnik VfB Friedrichshafen, Marc-Anthony Honore.

Jesteście ciekawi kto będzie górą w następnej kolejce Ligi Mistrzów? Zachęcamy do śledzenia meczów wszystkich zespołów oraz naszej strony, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i podsumowania spotkań.

Źródło: cev.lu

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz