Skład Bułgarów na turniej w Berlinie

BUŁGARIA

Już tylko jeden dzień dzieli nas od siatkarskich emocji na najwyższym poziomie. Z każdą chwilą jest coraz mniej niewiadomych. Szkoleniowcy odkrywają karty i publikują nazwiska tych, którzy zostają powołani. W końcu nadszedł czas, kiedy znamy skład Bułgarów. Kogo zatem zobaczymy w Berlinie? Na kogo postawił Plamen Konstantinow?

A w tejże drużynie jest trochę niespodzianek. Kibice powinni pogodzić się z faktem, że nie zobaczą chociażby Cwetana Sokołowa. Gwiazda bułgarskiej siatkówki doznała kontuzji. W związku z tym siatkarz Halkbanku Ankary ma teraz czas na odpoczynek.

Ciekawe jest to, iż w składzie znalazło się miejsce dla.. trzech zawodników na pozycji libero. Jest dość interesująca sytuacja. Wśród nich nie zabrakło oczywiście znanego Teodora Salparowa.

Skład reprezentacji Bułgarii na turniej w Berlinie:

Rozgrywający: Georgi Bratojew, Ljubomir Agonstew

Atakujący: Władimir Nikołow, Nikołaj Uczikow

Środkowi: Wiktor Josifow, Nikołaj Nikołow, Teodor Todorow

Przyjmujący: Nikołaj Penczew, Miroslaw Gradinarow, Todor Skrimow, Metodi Ananiew

Libero: Teodor Salparow, Martin Bożiłow, Wladislaw Iwanow

Źródło: sportbo.ru / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz