#SiatkówkaWOkuGłąba #88

 

Siatkówka znajduje się w każdym oku, choć nie w każdym sercu. Jak wygląda siatkówka w krzywym zwierciadle? O siatkarskim baby boom, Kurku w Ankarze i Mistrzostwie dla Ignaczaka.

 

W siatkarskim świecie ostatnio zrobiło się wielkie baby boom. Piotrek Nowakowski nawet dzięki swojemu dzieciaczkowi dostał wolne podczas Ligi Światowej. Ciekawe czy tacierzyńskie potrwa do końca sezonu reprezentacyjnego… A co do baby boom – hejterzy powiedzą, że to zgapianie od Lewandowskich, ale ja przypomnę, że ludzie rozmnażają się już od zararnia dziejów, by przedłużyć nasz wspaniały gatunek, więc w sumie to niczego dziwnego w baby boom nie ma. Ostatnio ojcem został Leon, któremu cała redakcja serdecznie gratuluje. Już czekamy jak za te dwadzieścia lat zostanie reprezentantem Polski, czego życzymy z całego serca.

Bartek Kurek ponoć ma dołączyć do klubu z Ankary, z którym umowę całkiem niedawno podpisał Dawid Konarski. Życzę Bartkowi zdrowia i przypominam, że zapisy do uzdrowicieli z  Bełchatowa ruszą dopiero po sezonie reprezentacyjnym.

AZS Częstochowa wciąż poza PlusLigą. Z niecierpliwością czekam na kolejne odwołania.

Igła Mistrzem nie tylko Świata, ale i Anglii. Jego zespół IBB Polonia Londyn dwa razy pokonał w finale drużynę Sheffield Hallam. A już w sobotę, w Katowickim Spodku będziemy mogli wszyscy podziękować Krzysztofowi Ignaczakowi za te wszystkie piękne chwile wzruszeń, zszarganych nerwów, wielkiego smutku i ogromnej radości. Fajnie było być kibicem za Pana czasów!

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Martyna Głąb

Martyna Głąb

Na miłość do siatkówki zapadłam w 2009 roku, gdy przypadkiem trafiłam na mecz reprezentacji w ramach Ligi Światowej. Głąbowy umysł przesiąknięty siatkówką do tego stopnia, że własnego psa marki kundel nazwałam imieniem "Igła". Lubię polskiego rocka, spotkania z przyjaciółmi, "Trylogię" Sienkiewicza i jak Polacy grają tie-breaka. Blada twarz, kilo loków i okulary na ślepotę - ot i cały Głąb.

Dodaj komentarz