Rezende: Bruno był wojownikiem i mózgiem drużyny

KONFERENCJA  FRA - BRAZłoty medal olimpijski zdobyty przed własną publicznością to spełnienie marzeń każdego sportowca i trenera. To stało się udziałem brazylijskich siatkarzy i oczywiście ich trenera, Bernardo Rezende. Co powiedział tuż po wręczeniu olimpijskich medali szkoleniowiec Canarinhos?

Brazylijscy siatkarze odnieśli wspaniały sukces w Rio i wybuch radości w ich drużynie nie mógł nikogo dziwić. Dla trenera aktualnych mistrzów olimpijskich radość i duma jest podwójna- w końcu jedną z kluczowych postaci w jego zespole jest jego syn, Bruno Rezende. Trener nie ukrywał dumy z postawy syna. Cieszy się z tego jakim sporowcem jest Bruno. Nazwał syna wojownikiem, ale i mózgiem całej drużyny.

Bruno i Lucas(Saatkampa) stworzyli duet nie do zatrzymania, a Wallace dołączył do grona najlepszych siatkarzy w historii.    –     ocenił swoich podopiecznych na gorąco Bernardo Rezende.

źródło: fivb.org/ oprac.własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz