Aiims Lab Report Contact Number Retail Business Plan Doc Empacadora De Carnes Unidad Ganadera Sa De Cv Aguascalientes Ags A Summary Of The Crucible Act 1 Foreign Affairs Review Essay Topics Summer Season Essay In Bengali Language

Raul Lozano: Nie rozmawiałem z PZPS

Raul LozanoZa niecałe dwa tygodnie rusza sezon PlusLigi 2016/2017. Wśród towarzyskich turniejów i sparingowych spotkań klubowych drużyn, wciąż jednym z pierwszych tematów jest pozycja trenera reprezentacji Polski. Wśród doniesień można przeczytać, że kandydatem na to stanowisko jest Raul Lozano, jednak szkoleniowiec zaprzecza tym opiniom.

Niedawno można było przeczytać, że Stephane Antiga nie poprowadzi już dalej biało-czerwonych, a jednymi z kandydatów na miejsce selekcjonera polskiej kadry są Radostin Stojczew i Ferdinando de Giorgi. W ostatnim czasie głosy się jednak zmieniły i najbardziej  prawdopodobnym zastępcą Francuza miałby być Raul Lozano, który prowadził już Polskę w latach 2005 – 2008. Argentyńczyk zaprzecza tym doniesieniom.

“Nie jestem zaznajomiony z tematem. To tylko tyle, co mogę o tym powiedzieć, ponieważ nie rozmawiałem z PZPS” – skomentował były trener Cerradu Czarnych Radom.

Argentyńczyk twierdzi, że nikt nie kontaktował się z nim w tej sprawie, jednak przyznał, że gdyby polska federacja szukała nowego szkoleniowca, byłby zainteresowany przejęciem polskiego zespołu.

“Takie wiadomości sprawiają, że jestem szczęśliwy, ale nie chcę wypowiadać się na ten temat, ponieważ Stephane Antiga wciąż ma jeszcze ważny kontrakt” – dodał Raul Lozano.

Źródło: worldofvolley.com / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Sikora

Agnieszka Sikora

Zakochana w siatkówce - kibicowanie jest dla mnie jak powietrze, nie potrafię bez tego żyć. Początkująca dziennikarka lubująca się we włoskiej kuchni. Studentka pedagogiki zafascynowana podróżami, marząca o zobaczeniu Hiszpanii i Włoch.

Dodaj komentarz