#PrzedmeczowaRozgrzewka: Vital Heynen

Dziś w Przedmeczowej Rozgrzewce gość niezwykły. Nie siatkarz, ale trener, którego wielu z nas podziwia. Drodzy czytelnicy, przed Wami…Vital Heynen!

 

1. Trzy słowa, które opisują mnie najlepiej…ciekawy, chaotyczny, pasjonat.

2. Najlepszy sposób spędzania wolnego czasu…kilkugodzinny spacer.

3. Najzabawniejsza sytuacja z fanami…nie była dokładnie z fanami, ale kiedyś zauważyłem, że ktoś próbował sprzedać mój autograf na Ebay-u.

4. Nigdy nie zapomnę…dnia narodzin mojej pierwszej córki. W odniesieniu do siatkówki będzie to czas spędzony w szatni po wywalczeniu brązowego medalu Mistrzostw Świata.

5. Najbardziej irytują mnie…ludzie negatywnie nastawieni.

6. Coś co chciałbym w sobie zmienić...jestem bardzo niecierpliwy, ale czasami okazuje się to być pozytywne. Akceptuję siebie takim, jakim jestem i…nauczyłem się żyć sam ze sobą.

7. Nie mogę wyobrazić sobie życia bez…żartując, mogę powiedzieć "mojego iPada". Moi znajomi mówią, że ciągle coś robię na iPadzie. Ogólnie jednak nie ma czegoś, od czego jestem w ten sposób uzależniony.

8. Najbardziej obawiam się…sytuacji, w której coś stanie się moim dzieciom. To jedyna rzecz, której nie mogę kontrolować. Jeśli coś złego przydarzy się mi – ok, ale moim dzieciom…to zdecydowanie coś, czego się obawiam.

9. Siatkówka jest…moją pasją. Ale to zbyt prosta odpowiedź. Jeśli chodzi o to, co siatkówka mi dała, będzie to możliwość pokazania, kim naprawdę jestem.

10. Oszalałbym gdyby…ludzie nie kierowali się tym, na co się zgodziliśmy [śmiech]

11. Nigdy...nie myślałem, że będę trenerem na tak wysokim poziomie.

12. Chciałbym...być lepszym tancerzem. Nie potrafię tańczyć, więc lekcje tańca to zdecydowanie jeden z punktów na mojej liście "rzeczy do zrobienia".

13. Najbardziej cenię…ludzi uśmiechających się tak często, jak to możliwe.

14. Jestem uzależniony od…belgijskiej czekolady.

15. Moją największą inspiracją…jest każda osoba, którą poznaję. Możesz uczyć się i dostać coś od każdej osoby, którą poznajesz – dlatego też tak bardzo lubię poznawać nowych ludzi.

 

ENGLISH VERSION

1. Three words that describes me the best are…curious, chaotic, passionated.

2. The best way of spending my free time…is making nice walk outside for a couple hours.

3. The funniest situation with fans…it was not exactly with fans, but one day I saw at ebay that someone was trying to sell my autographs.

4. I would never forget…the birth of my first daughter. If it comes to volleyball, I’d never forget the dressing room after winning bronze medal in World Championship.

5. What annoys me the most…negative people.

6. What I’d like to change in myself is…I’m very impatient, but sometimes it gives me some advantages. But I accept myself the way I am so…I can live with myself 🙂 

7. I can’t imagine my life without…I would joke and say “my iPad” – everyone who knows me says that I’m always at my iPad. But in general that is nothing what I’m addicted to.

8. I’m most afraid of…situation, when something bad happened to my children. That is only thing I can’t control – when something bad happened to me, it’s ok, but to my children…it definitely would be what I’m most afraid of.

9. Volleyball is…my passion – but it is too easy answer. If it comes to what volleyball gives me, I would say that it gives me an opportunity to show who I am.

10. I’d go crazy if…people are not following what we agree on [laugh]

11. I’d never…I had never thought that I would be a coach at this level.

12. I wish I could…I am a bad dancer so that is on my list “to do” – to learn to dance.

13. I most admire when…people smile as much as possible.

14. I’m addicted to…Belgian chocolate.

15. My biggest inspiration is…every person I meet, absolutely. You can learn and get something from every person you meet. That is why I like meeting new people.

 

Rozmawiała: Magdalena Solecka

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz