#PrzedmeczowaRozgrzewka: Blake Scheerhoorn

 

Już niedługo startujemy z kolejnym sezonem "Przedmeczowej Rozgrzewki", ale jeden odcinek publikujemy wcześniej. Na nasze pytania odpowiedział Blake Scheerhoorn, którego mieliśmy już okazję poznać od strony siatkarskiej. Teraz pora dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Zapraszamy!

 

1. Trzy słowa, które opisują mnie najlepiej… oddany, pracowity, zabawny.

2. Nigdy nie zapomnę… zdobycia pierwszego mistrzostwa kraju.

3. Zawsze chciałem… grać zawodowo w siatkówkę.

4. Najbardziej irytuje mnie… kiedy ktoś chrapie, a ja próbuję spać.

5. Nie mogę żyć bez… muzyki. Słucham jej codziennie. Przed meczem zazwyczaj jest to rap albo techno, ale w wolny czasie lubię słuchać country.

6. Załuję… nie ma zbyt wielu rzeczy, których bym żałował.

7. Siatkówka to… życie.

8. Moje życiowe motto to… korzystaj z możliwości i zaufaj procesowi.

9. Jestem dumny… ze swoich osiągnięć.

10. Jestem uzależniony od… ciężarówek. Jestem naprawdę wielkim fanem ciężarówek. Lubię o nich czytać oglądać je i rozmawiać z ludźmi, którzy je prowadzą.

11. Nie potrafię… mówić po polsku, ale bardzo się staram, żeby się nauczyć.

12. Zwariowałbym gdybym… nie miał wystarczająco dużo snu. Zawsze jak śpię za krótko, to trochę wariuję.

13. Nigdy nie… byłem fanem kawy. Nigdy jakoś jej nie piłem.

14. Gdybym mógł to… chciałbym mieć bliżej swoją rodzinę, bo myślę, że byłoby miło, gdyby byli blisko. Jakbym mógł to pewnie częściej bym ich odwiedzał.

15. Najbardziej cenię sobie, gdy… ktoś stara się zrobić wszystko, aby być najlepszym. Jak ktoś ciężko pracuje i nie musi każdemu mówić „spójrz jak ciężko pracuję”, tylko po prostu to robi.

 


 

1. 3 words that describe yourself… dedicated, hardworking and fun.

2. I’ll never forget… winning my first national championship.

3. I’ve always wanted… to play professional volleyball.

4. What annoys me the most is… when people snore really loud and I’m trying to sleep.

5. I can’t live without… music. I listen to music every single day. Before games it’s rap or techno, but then in my free time I like country music.

6. I regret… I don’t regret much.

7. Volleyball is… life.

8. My life motto is… take opportunity and trust the process.

9. I’m proud of… my accomplishments.

10. I’m addicted to… trucks. I’m a really big fan of trucks. I like researching them, seeing them, talking to people who drive trucks. I really enjoy trucks.

11. I can’t… speak Polish at the moment but I’m trying my best.

12. I’d go crazy if… I didn’t get enough sleep. Any time that I lack sleep, I’m a little crazy.

13. I’ve never… been a huge fan of coffee. Never really drank it or anything.

14. If I could I would… have my family closer, because I think would be nice to have them around. If I could I would probably visit them more often.

15. I most admire when… someone is willing to do anything to be the best, if they’re willing to work hard and they don’t need to tell anyone “look at me, I’m working hard”, they just do.

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Kinga Kembrowska

Kinga Kembrowska

Na co dzień studiuję prawo i mieszkam w Warszawie, ale gdy tylko mam okazję jeżdżę po całej Polsce (a ostatnio także za granicę) na mecze. Moja miłość do siatkówki za kilka miesięcy osiągnie pełnoletniość - do dziś pamiętam pierwszy obejrzany z tatą mecz. Od kilku lat oglądanie spotkań na żywo jest dla mnie równoznaczne z robieniem zdjęć, bo nie ma nic lepszego od uchwycenia na zdjęciach tych pięknych akcji i emocji zawodników. Pozwala mi to połączyć dwie największe pasje - siatkówkę oraz fotografię. Poza Polakami najbardziej zawsze kibicuję Amerykanom i Kanadyjczykom. W VOLLEYWORLD jestem od samego początku i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Bez tego prawdopodobnie nie przeżyłabym wielu przygód (i mam nadzieję, że wiele jeszcze przede mną) i nie poznałabym wielu niesamowitych osób.

Dodaj komentarz