#PozaBoiskiem: Siatkarze ONICO AZS Politechniki Warszawskiej z wizytą u małych pacjentów!


Zawodnicy warszawskiego klubu od lat wspierają Fundację Herosi, biorą udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Na każdym meczu, na warszawskim Torwarze można także spotkać wolontariuszy fundacji. W poniedziałek, 10 kwietnia siatkarze zawitali do Instytutu Matki i Dziecka.

Po ostatnim pojedynku ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, zawodnicy tej drużyny – Andrzej Wrona, Jędrzej Gruszczyński, Bartosz Kwolek, Paweł Mikołajczak, a także fizjoterapeuta Robert Kozłowski – odwiedzili podopiecznych Fundacji Herosi, znajdujących się na oddziale onkologii. Jak co roku, siatkarze wzięli udział we wspólnym, wielkanocnym spotkaniu, organizowanym przez tę fundację. Mali pacjenci nauczyli Roberta Kozłowskiego grać w łapki, natomiast Jędrzej Gruszczyński mógł pochwalić się swoim talentem plastycznym. Radości było co niemiara, a uśmiech nie schodził z twarzy dzieci.


źródło: azspw.com / fot. Joanna Madej (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz