#PozaBoiskiem: Przyjdź na mecz i zostań potencjalnym Dawcą szpiku!

Już jutro (8 marca) zostanie rozegrane spotkanie Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel. Będzie to niezwykle ważny pojedynek nie tylko ze względu na walkę o punkty w tabeli, ale także dlatego, iż podczas tego meczu Klub Kibica lubińskiego zespołu wraz z Fundacją DKMS będzie prowadził rejestrację potencjalnych Dawców szpiku. 

Zarejestrować się będą mogli kibice w wieku 18-55 lat. Należy również posiadać przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości z numerem PESEL.  

Stanowisko rejestracyjne będzie można łatwo dostrzec, gdyż będzie oznaczone logotypami Fundacji DKMS w barwach biało-czerwonych. Rejestracja będzie polegała na przeprowadzeniu wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza oraz pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka.

I Ty możesz zostać potencjalnym dawcą szpiku! Daj szansę na życie osobom cierpiącym na nowotwory krwi, które potrzebują przeszczepienia.

8 marca, godz. 18:00, Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel, pomożesz? 😉 

źródło: plusliga.pl / fot. Aneta Serafin (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz