#PozaBoiskiem: Przyjdź na mecz i pobij rekord Polski!

 

W niedzielę, 9. kwietnia w katowickim Spodku zostanie rozegrane spotkanie z ONICO AZS Politechniką Warszawską w ramach fazy play-off. GKS Katowice postanowił jeszcze bardziej umilić czas kibicom, którzy przybędą na mecz.   

Tego dnia w Spodku odbędzie się akcja „Podbijamy rekord”. Na czym ma ona polegać? Otóż chodzi o to, by ustanowić nowy rekord Polski w podbijaniu piłki oburącz sposobem dolnym. Uczestnicy zabawy muszą przebić piłkę przez siatkę przynajmniej sto razy (jeden po drugim) – tym samym znajdą się na liście rekordzistów.

W zaplanowanej akcji mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby, które ukończyły 16 lat (ubiór MUSI być adekwatny do sportowych zmagań na płycie boiska).

Siatkarze GKS-u Katowice będą pomagali uczestnikom – postarają się bowiem uratować każdą upadającą piłkę. Akcja rozpocznie się od rzutu Pawła Zagumnego do Piotra Gruszki – wówczas zacznie się oficjalne bicie Rekordu Polski.

Zabawa „Podbijamy rekord” odbędzie się pod okiem profesjonalnego sędziego wyznaczonego z ramienia Biura Rekordów – gdy uda się pobić rekord Polski, wręczy na ręce GKS GieKSa Katowice S.A. certyfikat potwierdzający pobicie poprzedniego Rekordu Polski.

• niedziela, 9 kwietnia, godz. 17:00

źródło: plusliga.pl / fot. Joanna Madej (VOLLEYWORLD) 

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz