#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (29.01-04.02)

 

Dziś pod naszą lupą Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności” z Andrzejem Wroną, bieg z Piotrkiem Gackiem dla WOŚP, a także siatkarskie emocje oferowane przez telewizję Polsat. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Bal „Gwiazdy Dobroczynności” z Andrzejem Wroną
Nie od dziś wiemy, że środkowy ONICO Warszawa, Andrzej Wrona, bardzo angażuje się w pomoc na rzecz podopiecznych Fundacji Herosi. Niejednokrotnie brał udział w różnych akcjach, by pomóc chorym dzieciom. Teraz również nadarzy się okazja, by przyłączyć się do wsparcia. Tym razem możecie wylicytować pójście na IX Bal Charytatywny „Gwiazd Dobroczynności” w towarzystwie Andrzeja Wrony – ubiegłorocznego laureata! Kto nie chciałby wraz z Mistrzem Świata wziąć udziału w tym wielkim wydarzeniu? Licytować możecie pod linkiem: KLIK. Z kolei więcej informacji na temat balu znajdziecie tu: KLIK.

Pobiegnij  z Piotrkiem Gackiem dla WOŚP!
Piotr Gacek, choć już widzimy go #PozaBoiskiem, nadal udziela się sportowo. Prowadzi treningi dla najmłodszych kibiców ONICO Warszawa. Za jakiś czas weźmie także udział w największym w Polsce biegu przez przeszkody – Runmageddonie. Za niecałe cztery miesiące – 26 maja w Warszawie znani dziennikarze, aktorzy, sportowcy pobiegną dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piotr Gacek wcieli się w rolę kapitana ekipy sportowców. Na trasie zobaczymy również drużyna WOŚP z Jurkiem Owsiakiem na czele. Jeśli chcecie wystartować wraz z Piotrem Gackiem, to istnieje taka możliwość. Aukcje znajdziecie tutaj: KLIK.

Siatkarskie emocje nadal w Polsacie!
Organizacja FIVB przedłużyła umowę z Polsatem, dzięki czemu telewizja ta dalej będzie mogła transmitować najważniejsze wydarzenia ze świata siatkówki. Kontrakt został przedłużony na kolejne siedem lat. Polsat zapewni fanom siatkówki emocje podczas takich imprez, jak: Siatkarska Liga Narodów (zastąpi Ligę Światową mężczyzn i World Grand Prix kobiet), turnieje kwalifikacyjne do Siatkarskiej Ligi Narodów – Challenger Cup, turnieje kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich 2020 i 2024, Mistrzostwa Świata mężczyzn i kobiet 2022 oraz Puchar Świata 2019 i 2023.

źródło: plusliga.pl/informacja własna / fot. Joanna Madej (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.