#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (29.01-04.02)

 

Dziś pod naszą lupą Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności” z Andrzejem Wroną, bieg z Piotrkiem Gackiem dla WOŚP, a także siatkarskie emocje oferowane przez telewizję Polsat. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Bal „Gwiazdy Dobroczynności” z Andrzejem Wroną
Nie od dziś wiemy, że środkowy ONICO Warszawa, Andrzej Wrona, bardzo angażuje się w pomoc na rzecz podopiecznych Fundacji Herosi. Niejednokrotnie brał udział w różnych akcjach, by pomóc chorym dzieciom. Teraz również nadarzy się okazja, by przyłączyć się do wsparcia. Tym razem możecie wylicytować pójście na IX Bal Charytatywny „Gwiazd Dobroczynności” w towarzystwie Andrzeja Wrony – ubiegłorocznego laureata! Kto nie chciałby wraz z Mistrzem Świata wziąć udziału w tym wielkim wydarzeniu? Licytować możecie pod linkiem: KLIK. Z kolei więcej informacji na temat balu znajdziecie tu: KLIK.

Pobiegnij  z Piotrkiem Gackiem dla WOŚP!
Piotr Gacek, choć już widzimy go #PozaBoiskiem, nadal udziela się sportowo. Prowadzi treningi dla najmłodszych kibiców ONICO Warszawa. Za jakiś czas weźmie także udział w największym w Polsce biegu przez przeszkody – Runmageddonie. Za niecałe cztery miesiące – 26 maja w Warszawie znani dziennikarze, aktorzy, sportowcy pobiegną dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piotr Gacek wcieli się w rolę kapitana ekipy sportowców. Na trasie zobaczymy również drużyna WOŚP z Jurkiem Owsiakiem na czele. Jeśli chcecie wystartować wraz z Piotrem Gackiem, to istnieje taka możliwość. Aukcje znajdziecie tutaj: KLIK.

Siatkarskie emocje nadal w Polsacie!
Organizacja FIVB przedłużyła umowę z Polsatem, dzięki czemu telewizja ta dalej będzie mogła transmitować najważniejsze wydarzenia ze świata siatkówki. Kontrakt został przedłużony na kolejne siedem lat. Polsat zapewni fanom siatkówki emocje podczas takich imprez, jak: Siatkarska Liga Narodów (zastąpi Ligę Światową mężczyzn i World Grand Prix kobiet), turnieje kwalifikacyjne do Siatkarskiej Ligi Narodów – Challenger Cup, turnieje kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich 2020 i 2024, Mistrzostwa Świata mężczyzn i kobiet 2022 oraz Puchar Świata 2019 i 2023.

źródło: plusliga.pl/informacja własna / fot. Joanna Madej (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.