#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (26.09-30.09)

 

W dzisiejszej odsłonie cyklu pod naszą lupą #WielkieOtwarcieSezonu PlusLigi z wieloma atrakcjami, a także CEKOL, który dołączył do grona Złotych Sponsorów Trefla Gdańsk. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

#WielkieOtwarcieSezonu
W czwartek, w szesnastu polskich miastach, drużyny, które występują w bieżącym sezonie PlusLigi spotkały się ze swoimi kibicami, a także sponsorami. Zawodnicy odwiedzili także szkoły, więc była także okazja do rozegrania meczu między uczniami, a siatkarzami. Zespoły przechadzały się ulicami, rozdając fanom siatkówki bilety na najbliższe spotkania inaugurujące plusligowe rozgrywki. Siatkarze Trefla Gdańsk zaprosili swoich kibiców na konferencję. W Katowicach z kolei zawodnicy wręczali klubowe gadżety. Jastrzębianie zapraszali na pierwszy mecz w sezonie, wręczając przechodniom wcześniej już wspomniane bilety. Podobnie było na ulicach Bydgoszczy, gdzie zawodnicy Łuczniczki Bydgoszcz zapraszali na pierwsze spotkanie – z ONICO Warszawa. Rzeszowianie odwiedzili Szkołę Podstawową nr 2. Drużyna Aluronu Virtu Warty Zawiercie także zawitała do szkoły (Szkoła Podstawowa nr 6). Uczniowie mogli trenować pod czujnym okiem Mariusza Marcyniaka, a także sprawdzić się w meczu. We wszystkich miastach była okazja do zrobienia sobie zdjęć z siatkarzami, a także zdobycia autografów.

CEKOL w gronie Złotych Sponsorów Trefla Gdańsk
Firma Cedat Sp. z o. o. to producent chemii budowlanej marki CEKOL, która oferuje wiele produktów do remontowania i wykańczania wnętrz. W sezonie 2017/18 marka ta podpisała umowę z gdańskim klubem, dzięki czemu jej logo będzie widniało na koszulkach zawodników. CEKOL wspiera różne działania  charytatywne. Zaangażował się także w akcję Trefla Gdańsk „doLEWamy do pełna”.

źródło: plusliga.pl/informacja własna / fot. Natalia Miłek (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz