#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (26.03-08.04)

 

Dziś pod naszą lupą olsztyński zespół, wspierający fundację "Przyszłość dla Dzieci", Piotr Gacek w programie "Trening z mistrzem", a także "Aktywne Niedziele" w Ergo Arenie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Indykpol AZS Olsztyn wspiera fundację "Przyszłość dla Dzieci"
W piątek, 30 marca, w spotkaniu Indykpolu AZS Olsztyn – ONICO Warszawa zawodnicy zostali wyprowadzeni na boisko przez podopiecznych fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Zarówno klub, jak i zawodnicy mieli na celu zachęcić innych do przekazania 1% podatku na rzecz 320 chorych dzieci z Warmii i Mazur, które są pod opieką wymienionej wcześniej fundacji. Olsztyński zespół z wielką chęcią angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Piotr Gacek poprowadzi "Trening z mistrzem"
W czwartek, 5 kwietnia, Piotr Gacek brał udział w Forum Sportu, które zostało zorganizowane przez Radę i Zarząd Dzielnicy Targówek. Rozmowa toczyła się na temat aktywności fizycznej wśród najmłodszych, zamieszkujących Warszawę. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz Miasta Stołecznego Warszawy oraz Dzielnicy Targówek, nauczyciele wychowania fizycznego, a także tacy sportowcy, jak: Piotr Małachowski, Andrzej Supron i Michał Żewłakow. Na podstawie zaprezentowanych wyników badań, ukazujących problem dzieci z nadwagą oraz niedowagą, został podjęty program „Trening z mistrzem”, który poprowadzą m.in. Andrzej Supron i Piotr Gacek.

"Aktywne Niedziele" w Ergo Arenie
W minioną niedzielę, 8 kwietnia w Ergo Arenie mieszkańcy Pomorza, w ramach kampanii „Po zdrowie do ERGO ARENY”, mieli okazję do skorzystania z bezpłatnego treningu ze sportowcami, warsztatów psychologicznych, ale i też z wykładów o zdrowiu. Podczas doskonalenia swoich umiejętności siatkarskich była możliwość zdobycia zaproszenia na spotkanie Trefla Gdańsk z Łuczniczką Bydgoszcz, które będzie odbędzie się 15 kwietnia w Ergo Arenie. Tak zwane „Aktywne Niedziele” są szczególną powodem do odwiedzin hali dla rowerzystów, na których czekają liczne atrakcje. Dodatkowo są to świetne okazje do skorzystania z porad wielu specjalistów, czy też do wspólnej aktywności fizycznej – zumby.

źródło: sport.trefl.com/indykpolazs.pl/onicowarszawa.pl/informacja własna /
fot. Kinga Kembrowska (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.