#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (26.02-04.03)

 

Dziś pod naszą lupą Mateusz Mika, biorący udzał w kampanii Miasta Gdańsk oraz PGE Skra ze swoim Wirtualnym Asystentem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Mateusz Mika w kampanii Miasta Gdańsk
Miasto Gdańsk po raz kolejny zachęca młodych ludzi do osiedlenia się właśnie w tym miejscu. W tym celu przygotowało kampanię „Gdańsk. Tu się żyje!”. Powstało siedem filmików, w których mowa jest o zaletach Gdańska, życia nad Bałtykiem oraz możliwościach spędzenia wolnego czasu. W jednym z materiałów występuje Mateusz Mika – przyjmujący Trefla Gdańsk. Zaproszono również Klaudynę Hady – współautorkę obrazów, tworzonych na potrzeby filmu „Twój Vincent”, nominowanego do Oscara, a także Barbarę Ritz, która zwyciężyła program MasterChef. W przygotowanych spotach udział wzięli również inżynier z firmy budowlanej, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, która zamieszkała w Gdańsku po wcześniejszym pobycie w Kaliningradzie, motorniczy gdańskich tramwajów oraz pracownik Ergo Areny. Krótkie spoty to główna część kampanii. Na stronie > KLIK < możecie znaleźć więcej informacji zarówno o mieście, jak i samej kampanii.

Wirtualny Asystent PGE Skry
Bełchatowski klub przygotował dla swoich fanów dodatkową opcję na Facebooku. Pojawił się bowiem Wirtualny Asystent. Z jego pomocą kibice każdego dnia będą powiadamiani o najważniejszych wydarzeniach. Asystent ten poprzez Messenger będzie informował o tym, co dzieje się w zespole. W celu wyszukania profilu PGE Skry Bełchatów należy wpisać w wyszukiwarkę „PGE Skra 24Info”. Następnie użytkownik będzie miał do wyboru tematy takie, jak: aktualności, wideo, bądź też sklep kibica.

źródło: sport.trefl.com/skra.pl / fot. Natalia Miłek (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.