#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (26.02-04.03)

 

Dziś pod naszą lupą Mateusz Mika, biorący udzał w kampanii Miasta Gdańsk oraz PGE Skra ze swoim Wirtualnym Asystentem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Mateusz Mika w kampanii Miasta Gdańsk
Miasto Gdańsk po raz kolejny zachęca młodych ludzi do osiedlenia się właśnie w tym miejscu. W tym celu przygotowało kampanię „Gdańsk. Tu się żyje!”. Powstało siedem filmików, w których mowa jest o zaletach Gdańska, życia nad Bałtykiem oraz możliwościach spędzenia wolnego czasu. W jednym z materiałów występuje Mateusz Mika – przyjmujący Trefla Gdańsk. Zaproszono również Klaudynę Hady – współautorkę obrazów, tworzonych na potrzeby filmu „Twój Vincent”, nominowanego do Oscara, a także Barbarę Ritz, która zwyciężyła program MasterChef. W przygotowanych spotach udział wzięli również inżynier z firmy budowlanej, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, która zamieszkała w Gdańsku po wcześniejszym pobycie w Kaliningradzie, motorniczy gdańskich tramwajów oraz pracownik Ergo Areny. Krótkie spoty to główna część kampanii. Na stronie > KLIK < możecie znaleźć więcej informacji zarówno o mieście, jak i samej kampanii.

Wirtualny Asystent PGE Skry
Bełchatowski klub przygotował dla swoich fanów dodatkową opcję na Facebooku. Pojawił się bowiem Wirtualny Asystent. Z jego pomocą kibice każdego dnia będą powiadamiani o najważniejszych wydarzeniach. Asystent ten poprzez Messenger będzie informował o tym, co dzieje się w zespole. W celu wyszukania profilu PGE Skry Bełchatów należy wpisać w wyszukiwarkę „PGE Skra 24Info”. Następnie użytkownik będzie miał do wyboru tematy takie, jak: aktualności, wideo, bądź też sklep kibica.

źródło: sport.trefl.com/skra.pl / fot. Natalia Miłek (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.