#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (23.10-29.10)

 

W dzisiejszej odsłonie cyklu przyglądamy się Fundacji Herosi, która zawitała w miniony weekend do hali Torwar, a także "Zdrowej Sobocie" w Ergo Arenie.

Fundacja Herosi na Torwarze!
Wolontariusze Fundacji Herosi byli obecni podczas sobotniego spotkania ONICO Warszawa – BBTS Bielsko-Biała. Najmłodsi kibice mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji, przygotowanych przez tę fundację. Dzieci mogły więc pomalować twarze, czy też zająć się kolorowankami. Nie ulega wątpliwości, że była to świetna zabawa dla małych pociech, które przybyły na warszawską halę Torwar. Oprócz oglądania zmagań siatkarzy, mogły także zajrzeć na stoisko Fundacji Herosi i wybrać coś dla siebie. Przypominamy także, iż fundacja ta niejednokrotnie pojawia się na spotkaniach, umilając czas najmłodszym!

"Zdrowa Sobota" w gdańskiej Ergo Arenie!
Akcja "Zdrowa Sobota", która odbyła się przedwczoraj w Ergo Arenie, pozwala na bezpłatne badania, zajęcia sportowe, a także warsztaty. Akcja ta cieszyła się sporym zainteresowaniem. Na dorosłych czekały porady ze specjalistami, najmłodsi z kolei mieli możliwość nauczenia się podstaw piłki ręcznej oraz koszykówki. Na hali miejsce miały także tańce, ale oczywiście nie zabrakło też siatkarskich atrakcji, które przygotowała Akademia Siatkówki Trefl. Osoby, które wykonały dane zadania, dostały bilet na spotkanie Trefla Gdańsk z Espadonem Szczecin, które zostanie rozegrane 3 listopada (piątek) o godz. 18 w Ergo Arenie!

źródło: plusliga.pl /informacja własna/ fot. Kinga Kembrowska (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.