#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (23.04-29.04)

 

Dziś pod naszą lupą Międzynarodowy Dzień Ziemi z Aluron Virtu Wartą Zawiercie, siatkarze ONICO Warszawa w odwiedzinach u zwycięzców Junior Club, a także zakończenie sezonu zawierciańskiej i warszawkiej drużyny. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Międzynarodowy Dzień Ziemi z Aluron Virtu
Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, obchodzonego 22 kwietnia, ekipa Aluronu Virtu Warty Zawiercie wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 6 w Zawierciu i ZGK Zawiercie, przyłączyła się do zadbania o środowisko. Wspólnie z dziećmi sprzątali odpady, znajdujące się wokół hali. Akcje takie mają na celu zwrócić szczególną uwagę innych na to jak wygląda nasze środowisko oraz, w jaki sposób można postępować, by polepszyć jego warunki.

Zakończenie sezonu Aluronu Virtu Warty Zawiercie
Aluron Virtu Warta Zawiercie w ostatecznych rozgrywkach plusligowych zajął 9.miejsce. Oficjalne zakończenie sezonu 2017/2018 miało miejsce w Poziom 511 Design Hotel&Spa. Podczas uroczystej gali zostały wręczone okolicznościowe koszulki dla każdego sponsora drużyny, które wręczył Prezes Klubu – pan Kryspin Baran. Z kolei członkowie zawierciańskiej drużyny otrzymali album fotograficzny, wykonany indywidualnie dla każdego zawodnika oraz dla sztabu szkoleniowego.

Warszawski zespół zakończył sezon z kibicami
ONICO Warszawa z kolei swój sezon zakończyła meczem z kibicami, który miał miejsce 27 kwietnia. Rywalizacje między zawodnikami warszawskiego klubu, a Klubem Kibica odbywały się także w minionych latach. Podczas piątkowego spotkania w Arenie Ursynów nie brakowało uśmiechu, a zawody zakończyły się wynikiem 1:1. Znalazł się również czas na wspólne zdjęcia i autografy.

Zwycięzcy Junior Club gościli drużynę ONICO Warszawa
W miniony piątek, 27 kwietnia miała miejsce także wizyta siatkarzy oraz sztabu szkoleniowego ONICO Warszawa w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi w Nagoszewie. Zawodnicy odwiedzili uczniów w ramach programu Junior Club, w którym zdominowali pozostałych jego uczestników. W trakcie tego spotkania siatkarze uczestniczyli w przygotowanej rozgrzewce, szkolili technikę gry uczniów oraz rozegrali mecz.  

źródło: aluronvirtu.pl/onicowarszawa.pl/informacja własna
fot. Kinga Kembrowska (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.