#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (21.05-27.05)

 

Dziś pod naszą lupą #LekcjaZMistrzami, podsumowanie sezonu olsztyńskiego i bełchatowskiego zespołu, a także wizyta zawodników ONICO Warszawa w Instytucie Matki i Dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

#LekcjaZMistrzami
W Publicznej Szkole Podstawowej w Sydole pojawili się zawodnicy Cerradu Czarnych Radom – Tomasz Fornal oraz Kamil Droszyński. Siatkarze poprowadzili trening z uczniami w ramach programu #LekcjaZMistrzami. Jest to projekt Partnerstwa Regionalnego Czarni. Już wcześniej gracze odwiedzali szkoły. Do Publicznej Szkole Podstawowej nr 23 w Radomiu zawitali bowiem przyjmujący Wojciech Żaliński, a także środkowy Norbert Huber, którzy również przeprowadzili lekcję wychowania fizycznego. Podczas zajęć była też okazja do wspólnych zdjęć, czy otrzymania autografów od zawodników.

Podsumowania sezonu
W miniony poniedziałek (21 maja) w Hotelu Wileńskim miało miejsce podsumowanie sezonu 2017/2018 Indykpolu AZS Olsztyn. Na uroczystości pojawili się sponsorzy, partnerzy, przyjaciele drużyny, a także zawodnicy olsztyńskiego klubu. Występy w PlusLidze podsumował także zespół z Bełchatowa. Podczas spotkania i miały miejsce podziękowania skierowane w stronę sponsorów, siatkarzy oraz pracowników klubu.

Z wizytą w Instytucie Matki i Dziecka
W zeszły wtorek (22 maja) zawodnicy ONICO Warszawa – Jędrzej Gruszczyński, Jan Firlej oraz Jakub Kowalczyk zjawili się z wizytą w Instytucie Matki i Dziecka. Zarówno siatkarze, jak i wolontariusze wzięli bowiem udział w akcji charytatywnej, którą zorganizowała Fundacja ONICO. Przygotowano wiele atrakcji dla małych pacjentów. Najpierw na oddziale radiologii nastąpiło oficjalne otwarcie słONICOwego kącika, zaś na oddziale onkologii zaprezentowano strefę zabaw. Oprócz tego była możliwość pomalowania twarzy, czy też spotkania się z siatkarzami warszawskiego zespołu. Zawodnicy rozdali autografy, ale i nie tylko… dzieci otrzymały także balony od gości. 

źródło: wksczarni.pl / skra.pl / onicowarszawa.pl / indykpolazs.pl / informacja własna
Fot. Faustyna Sadownik (VOLLEYWORLD)

 

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.