#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (20.11-26.11)

 

W dzisiejszej odsłonie cyklu pod naszą lupą akcja Szlachetna Paczka oraz odwiedziny siatkarzy PGE Skry w szkołach. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Akcja Szlachetna Paczka na meczu w Bydgoszczy
Szlachetna Paczka jest nam bardzo dobrze znana. Akcja ta co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Ma ona na celu pomoc rodzinom, które są w potrzebie. Wolontariusze poszukują ich, a darczyńcy przygotowują pomoc. Jest to wspaniała inicjatywa i każdy może przyłączyć się do pomocy drugiemu człowiekowi. Podczas sobotniego meczu Łuczniczka Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów klub znad Brdy wraz z Zespołem Szkół nr 10 w Bydgoszczy wziął udział w akcji. Wolontariusze, którzy byli obecni na tym spotkaniu, zbierali pieniądze do puszek. Każdy kibic zatem mógł wesprzeć akcję Szlachetna Paczka i pomóc potrzebującym.

Siatkarze Skry w szkołach
Zawodnicy PGE Skry Bełchatów odwiedzili szkoły podstawowe. Kacper Piechocki i Milad Ebadipour 17 listopada zawitali do dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bełchatowie. Najpierw obserwowali rozgrzewkę i ćwiczenia, jakie wykonywali uczniowie, a następnie sami przyłączyli się do odbijania piłki. Na koniec znalazł się także czas na rozdawanie autografów i robienie zdjęć. Z kolei Aleksandar Nedeljković wraz z Karolem Kłosem 21 listopada odwiedzili Szkołę Podstawową nr 1 w Głownie, gdzie miało miejsce oficjalne rozpoczęcie współpracy szkoły z KPS Skra Bełchatów S.A. Przybycie zawodników Skry, jak i samo przystąpienie szkoły do Akademii to niewątpliwie wielkie wyróżnienie. Karol i Aleksandar odpowiadali na pytania oraz rozdawali autografy. Była także możliwość zrobienia zdjęcia z graczami bełchatowskiego zespołu.

źrodło: skra.pl/informacja własna / fot. Anna Wincek (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.