#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (19.03-25.03)

 

Dziś pod naszą lupą zawodnicy Aluronu Virtu Warty Zawiercie, czytający przedszkolakom, a także Paweł Zagumny i Paweł Mikołajczak poszukujący młodych talentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Przedszkolaki powitały wiosnę wraz z siatkarzami
Pierwszy dzień wiosny miło upłynął dzieciom z Przedszkola nr 6 w Zawierciu. Odwiedzili je bowiem siatkarze miejscowej drużyny – Aluronu Virtu Warty Zawiercie. Zawodnicy w składzie: Mariusz Marcyniak, Łukasz Kaczorowski oraz Kacper Popik czytali przedszkolakom bajki. Dzieci były bardzo zaciekawione i z wielką chęcią słuchały opowiadań. Oczywiście nie mogło zabraknąć czasu na wspólne zdjęcia z graczami oraz na rozdawanie autografów.

ONICO Warszawa szkoli najmłodszych
Paweł Mikołajczak wraz z Pawłem Zagumny wcielili się w rolę trenerów w Szkole Podstawowej nr 109 w Warszawie. Reprezentanci ONICO Warszawa w ramach programu Junior Club odwiedzili tę placówkę, w celu poszukiwania młodych talentów. Opowiedzieli także o sportowym trybie życia oraz zdradzili siatkarskie „tajemnice”, dotyczące treningów. Dzielnica Wawer, w której znajduje się wspomniana wcześniej szkoła, była oficjalnym partnerem podczas spotkania ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie, rozegranego 12 marca. W tym dniu bowiem na boisko wraz z siatkarzami wkroczyła dziecięca eskorta, mieszkająca właśnie w warszawskiej dzielnicy Wawer.

źródło: onicowarszawa.pl/aluronvirtu.pl / informacja własna / fot. Joanna Madej (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.