#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (16.10-22.10)

 

W dzisiejszej odsłonie cyklu pod naszą lupą nominacja dla Jakuba Bednaruka w prestiżowym plebiscycie oraz ciąg dalszy współpracy Dafi Społem Kielce z Toyotą Romanowski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Jakub Bednaruk może zostać Gwiazdą Dobroczynności!
Trener bydgoskiej Łuczniczki otrzymał nominację w plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności za okazywaną przez wiele lat pomoc na rzecz Fundacji Herosi. Jedną z akcji, w jakich Jakub Bednaruk wziął udział była ubiegłoroczna zbiórka pieniędzy w ramach #ZetnijWłosyBednarukowi. Udało się zebrać całą zakładaną sumę w wysokości 15 tysięcy złotych, która została przekazana na pomoc dla podopiecznych Fundacji Herosi z oddziału onkologii. Trener co prawda pozbył się włosów, ale za to w bardzo szczytnym celu.
Do 30 listopada codziennie możecie głosować na szkoleniowca Łuczniczki Bydgoszcz na stronie: KLIK w kategorii zdrowie. Osoba, która uzyska najwięcej Waszych głosów w tej kategorii otrzyma statuetkę, a także 5 tysięcy złotych, które będzie mogła przeznaczyć na wybraną przez siebie organizację pozarządową.
Przypomnijmy, że w zeszłym roku Gwiazdą Dobroczynności został Andrzej Wrona.

Dafi Społem Kielce kolejny sezon z Toyotą Romanowski!
Drużyna z Kielc i Toyota Romanowski postanowili kontynuować swą współpracę, która rozpoczęła się w ubiegłym sezonie. Zespół w zeszłym tygodniu zasiadł do nowych aut. Kielczanie otrzymali 9 samochodów i od czwartku mogą jeździć na mecze i treningi Toyotami Verso. Zawodnicy, jak i sztab szkoleniowy są bardzo zadowoleni z dalszej współpracy.

źródło: siatkakielce.pl/informacja własna / fot. Anna Wincek (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz