#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (15.09-25.09)

 

W dzisiejszej odsłonie cyklu pod naszą lupą druga edycja siatkarskiego menedżera, akcja „doLEWamy do pełna” gdańskiego zespołu, Herosi, którzy pojawili się na Mistrzostwach Europy i Memoriale, a także Michał Kubiak z własną fundacją!

Druga edycja konkursu!
Pamiętacie  menedżera PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet – Wygraj PlusLigę? Niedawno wystartowała druga edycja zabawy, lecz pod inną nazwą. Od teraz drużyny możecie tworzyć na Wygraj Polską Ligę Siatkówki! W zeszłym sezonie, w konkursie można było wygrać 5000 zł. Jednak i nagroda uległa zmianie – bowiem w tej edycji możecie wygrać 15 000zł! Menedżer ma także swoją angielską wersję. Także kupujcie zawodników, zbierzcie swoją ekipę i rywalizujcie z innymi użytkownikami. Powodzenia!

„doLEWamy do pełna”
Jak już od jakiegoś czasu wiadomo, tytularny sponsor – Grupa LOTOS SA – wycofał się z dalszej współpracy z gdańską drużyną Trefl Gdańsk. Klub zorganizował akcję pod tytułem „doLEWamy do pełna”. Polega ona na zbiórce 150 tys. zł. Uzbierana kwota pomoże zespołowi wystąpić w rozgrywkach PlusLigi w nadchodzącym sezonie. Każdy może dołożyć swoją ‘złotówkę’ TUTAJ. Dodatkowo możecie wybrać dla siebie nagrodę. Akcja potrwa do 4 października, do godziny 23:00. To jak? #doLEWamy do pełna?

Herosi na Memoriale
Wolontariusze Fundacji Herosi byli obecni podczas XII Memoriału Zdzisława Ambroziaka, rozgrywanego w warszawskiej Arenie Ursynów. Działalność tej fundacji cieszy się dużą popularnością, co było widoczne podczas tegorocznych Mistrzostw Europy (zebrano kwotę 51 022, 96 zł!). Podczas minionego Memoriału na stoisku Herosów dla najmłodszych kibiców przygotowane były baloniki, kolorowanki. Oprócz tego dzieci mogły wyjść z meczu z pomalowanymi twarzami. Na pewno były to wielkie atrakcje dla pociech, które zawitały na weekendowe spotkania.

Michał Kubiak współzałożycielem „Nadziei”…
…Bo tak najprawdopodobniej będzie nazywała się fundacja, którą założył kapitan reprezentacji Polski. Kubiak niejednokrotnie powtarzał, że jeśli istnieje możliwość pomocy, to tę pomoc niesie. „Nadzieja” będzie miała na celu pomagać chorym dzieciom z regionu Piły. 

źródło: plusliga.pl/informacja własna

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz