#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (12.02-18.02)

 

Dziś pod naszą lupą Walentynki z Treflem Gdańsk oraz siatkarskie obozy serbskich graczy. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Walentynki z Treflem Gdańsk
W zeszły poniedziałek (12.02) zawodnicy Trefla Gdańsk na chwilę pozostawili siatkówkę, a zajęli się gotowaniem. Z okazji Walentynek „gdańskie lwy” wraz ze swoimi partnerkami, w Hotelu Haffner, przygotowywały potrawy. Na stole pojawiły się takie pyszności, jak:  żabie udka, szpinakowe tagliatelle z małżami, panna cotta, czy tiramisu. W rolę kucharzy wcielili się Wojciech Grzyb, Patryk Niemiec oraz Daniel McDonnell. Panowie przyrządzali dania paniom i na odwrót. Tę kuchenną rywalizację mogli także obserwować kibice Trefla Gdańsk. Zarówno podczas gotowania, jak i degustacji towarzyszyła skrzypaczka Ewa Hermann oraz spiker gdańskiego zespołu – Michał Rudnicki, który tak, jak w czasie meczów, tak i teraz dbał o świetną atmosferę. Gotowanie odbywało się pod czujnym okiem Szefa Kuchni Hotelu Haffner – Łukasza Szczepaniaka oraz Szefa Cukierni Hotelu Haffner – Michała Wiśniewskiego.

Siatkarskie obozy
Serbski libero – Nikola Rosić wraz z byłym siatkarzem PGE Skry Bełchatów – Aleksandarem Atanasijeviciem organizują obozy siatkarskie, w których mogą uczestniczyć zarówno dzieci, jaki i młodzież z całego świata. W promowaniu Play Volley Camp pomagają zawodnicy PGE Skry – Srećko Lisinac i Milan Katić. Obozy te skierowane są do dziewcząt i chłopców w wieku 9-19 lat bez względu na poziom umiejętności. W bieżącym roku obóz taki będzie miał miejsce w serbskim mieście – Kragujevac w terminach: 07.07-14.07, 14.07-21.07, 21.07-28.07. Będzie to świetna okazja zarówno do treningu, któremu przyglądać się będą doświadczeni serbscy trenerzy, jak i do spotkania się z zawodnikami reprezentującymi ten kraj. Koszt wyjazdu wynosi 290 Euro. W celu zapisania się na obóz należy wypełnić formularz: KLIK a także wpłacić zaliczkę. Więcej informacji: KLIK.

źródło: informacja własna/skra.pl / fot. Joanna Madej (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.