#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (09.10-15.10)

 

W dzisiejszej odsłonie cyklu pod naszą lupą Dzień Nauczyciela w gdańskiej Ergo Arenie, Program Partnerstwa Regionalnego w olsztyńskim klubie, a także słONICOwa Strefa Dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Dzień Nauczyciela w Ergo Arenie!
W ten weekend zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Treflem Gdańsk a GKS-em Katowice. Tak się złożyło, że mecz akurat przypadł w Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji zespół Trefla Gdańsk przy współpracy koszykarskiego klubu – Trefla Sopot przygotował dla nauczycieli zniżki na bilety. Każdy nauczyciel, po wcześniejszym przesłaniu swoich danych, mógł kupić wejściówkę w cenie ulgowej. Przy takim zakupie należało okazać jedynie legitymację nauczycielską.

Program Partnerstwa Regionalnego w Olsztynie
Program ten jest nowością w Indykpolu AZS Olsztyn. Ma on na celu promocję siatkówki w województwie warmińsko-mazurskim, jak i jej rozwój. Polega on na pozyskaniu partnerów, którzy będą mieli możliwość objęcia patronatu nad jednym meczem PlusLigi w trakcie sezonu, w którym będzie występował Indykpol AZS Olsztyn. Mogą to być partnerzy miast, gmin, bądź powiatów z tego właśnie województwa. Co w zamian otrzyma partner? Podczas spotkania, libero olsztyńskiej drużyny wyjdzie na boisko w koszulce z herbem partnera. Na trybunach, a także na parkiecie będą widniały reklamy partnera, a przed spotkaniem otrzyma on pamiątkową koszulkę. Będzie mógł także wręczyć statuetkę dla najlepszego zawodnika. Oprócz tego partner otrzyma od klubu bezpłatne wejściówki dla dzieci na mecz. Program ten oferuje również pokazowy trening dla dzieci i młodzieży. O wyborze jego miejsca decyduje oczywiście partner. 
Więcej informacji uzyskacie pod nr tel.: (89) 523 34 34.

słONICOwa Strefa Dziecka na Torwarze!
Podczas meczu ONICO Warszawa – GKS Katowice w hali Torwar dzieci mogły pomalować twarze, czy też spędzić czas nad kolorowankami. Była świetna zabawa, a to wszystko za sprawą słONICOwej Strefy Dziecka Fundacji ONICO. Podczas następnych meczów pojawią się kolejne urozmaicenia dla pociech, które przyjdą na Torwar. Podczas spotkań warszawskiej drużyny każdy znajdzie coś dla siebie!

źródło: indykpolazs.pl/informacja własna  / fot. Natalia Miłek (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz