#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (08.01-14.01)

 

Dziś pod naszą lupą plusligowe drużyny, grające z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

„Gdańskie lwy” znowu w akcji
W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas spotkania Trefla Gdańsk z PGE Skrą Bełchatów (05.01) kibice mogli wesprzeć akcję i otrzymać serduszko. Gdańszczanie jednak na tym nie poprzestają – od teraz trwają aukcje internetowe, w których można wylicytować dwa siatkarskie zestawy. Pierwszy posiada koszulkę ”doLEWamy do pełna” z podpisami drużyny, szalik z najnowszej kolekcji, a także kubek również z akcji „doLEWamy do pełna”. W drugim z kolei dodatkowo znajduje się koszulka z autografem Sebastiana Świderskiego, w której niegdyś występował we włoskim Lube. Oprócz tego w każdym zestawie jest zaproszenie na mecz. Przekazanie wylicytowanego przedmiotu odbędzie się podczas spotkania gdańskiego zespołu. Aukcje trwają do jutra!

  1. zestaw: KLIK
  2. zestaw: KLIK 

Jakub Rohnka w Nakle nad Notecią
Podczas wczorajszego, 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zawodnik Łuczniczki Bydgoszcz – Jakub Rohnka wziął udział w meczu charytatywnym, który został rozegrany w hali sportowej w Nakle nad Notecią. Siatkarz jest wychowankiem NTS-u Nakło. Byli gracze stanęli naprzeciwko obecnego drugoligowego zespołu. Na przerwie po drugim secie, Rohnka okazał się najlepszy w „Konkursie gwoździa”. Łuczniczka Bydgoszcz także przyłączyła się do akcji WOŚP i przekazała gadżety na licytację.

WOŚP z Indykpolem AZS Olsztyn!
W ramach akcji WOŚP przez tydzień trwała licytacja, jaką zorganizował Indykpol AZS Olsztyn. Mianowicie dotyczyła ona spędzenia jednego dnia ze sztabem szkoleniowym olsztyńskiego zespołu. Ostateczna kwota wyniosła 680 złotych. Podczas wczorajszego spotkania z Dafi Społem Kielce nagrodę dla najlepszego zawodnika wręczyła zwyciężczyni licytacji. Było wiele atrakcji – kibice mogli skorzystać z fotobudki, którą przygotował M2 Events oraz pomalować twarze przy wsparciu Karuzeli Kultury. To jednak nie wszystko – zarówno z minionych latach, jak i w tym roku nie mogło zabraknąć w Galerii Warmińskiej akademików. O godzinie 19:00 rozpoczęło się spotkanie, a później mini-trening, który poprowadzili gracze. Zwieńczeniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było „Światełko do Nieba”, które można było podziwiać na dachu Galerii Warmińskiej.

Aluron Virtu Warta Zawiercie gra z WOŚP
Drużyna Aluronu Virtu Warty Zawiercie również wpiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania jest przejazd Lexusem od Lexus Katowice z trenerem, bądź wybranym siatkarzem do hotelu – Poziom 511 Design Hotel & SPA, a w nim będzie możliwość zjedzenia wspólnego obiadu, czy kolacji. Licytacja trwa do przyszłej niedzieli (21.01)! Do dzieła! 

PGE Skra wpiera WOŚP
Bełchatowski klub także przyłącza się do licytacji w ramach WOŚP. Do wylicytowania jest udział w dwutygodniowym zgrupowaniu z PGE Skrą, przed meczem Ligi Mistrzów z Dynamo Moskwa, które rozpocznie się 30 stycznia (KLIK). Oprócz tego drużyna przekazała na aukcję srebrny medal Mistrzostw Polski 2017. Jest on oprawiony w ramę (KLIK). Cała kwota zostanie przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

źródło: skra.pl/aluronvirtu.pl/informacja własna
grafika: wosp.org.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.