#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (05.03-11.03)

 

Dziś pod naszą lupą Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018, bilet na mecz Ligi Narodów, a także Dzień Kobiet z Treflem Gdańsk. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Grupa Azoty Przedszkolada Tour 2018
W miniony czwartek, 8 marca, siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz – Patryk Akala oraz Wojciech Kowalski wzięli udział w sportowej imprezie, skierowanej do przedszkolaków – Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 Bydgoszcz. Jest to system rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl, który ma na celu zachęcić dzieci do aktywności fizycznej, pomóc w zapobieganiu z otyłością. Oprócz tego projekt ten promuje rozrywkę ruchową, a dodatkowo uczy podstaw różnych dyscyplin sportu: siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej oraz piłki nożnej.

Wymyśl przydomek dla trenera Heynena!
Trener reprezentacji Polski – Vital Heynen postanowił przekazać jeden bilet na rozgrywki Ligi Narodów – zastępujące Ligę Światową, osobie, która wymyśli szalony przydomek dla niego. Ma to być coś oryginalnego. Szkoleniowiec wówczas nie tylko wręczy zwycięzcy zabawy voucher na mecz, ale także zrobi sobie z nim zdjęcie. A więc Drodzy Fani siatkówki – do dzieła!

Dzień Kobiet z Treflem Gdańsk
Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca gdańscy siatkarze przygotowali niespodziankę. Zawodnicy Trefla Gdańsk – Patryk Niemiec oraz Brad Gunter – wręczali paniom kwiatki, a oprócz nich także zaproszenia na mecz z Dafi Społem Kielce. Graczy można było spotkać w tramwaju nr dziewięć, na przystanku Dworzec Główny, a także w Galerii. Zaś w późniejszych godzinach TJ Sanders wraz z Fabianem Majcherskim udali się spod Opery Bałtyckiej, specjalnie przygotowanym tramwajem, w stronę Dworca Głównego i Siedlec. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć także pamiątkowych zdjęć i autografów. Siatkarze dodatkowo mieli przygotowane pocztówki okolicznościowe z wydarzenia, jakim było zdobycie Pucharu Polski. Z kolei Państwo Grzybowie oraz Państwo Kozłowscy podjęli się testu zgodności. Filmiki możecie obejrzeć tutaj > KLIK <  oraz tu > KLIK <
Oprócz niespodzianek zorganizowanych przez „gdańskie lwy” na panie czekały także atrakcje, jakie przygotowały Gdańskie Autobusy i Tramwaje.

źródło: polsatsport.pl/sport.trefl.com/informacja własna / fot. Natalia Miłek (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.