#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (05.03-11.03)

 

Dziś pod naszą lupą Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018, bilet na mecz Ligi Narodów, a także Dzień Kobiet z Treflem Gdańsk. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Grupa Azoty Przedszkolada Tour 2018
W miniony czwartek, 8 marca, siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz – Patryk Akala oraz Wojciech Kowalski wzięli udział w sportowej imprezie, skierowanej do przedszkolaków – Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 Bydgoszcz. Jest to system rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl, który ma na celu zachęcić dzieci do aktywności fizycznej, pomóc w zapobieganiu z otyłością. Oprócz tego projekt ten promuje rozrywkę ruchową, a dodatkowo uczy podstaw różnych dyscyplin sportu: siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej oraz piłki nożnej.

Wymyśl przydomek dla trenera Heynena!
Trener reprezentacji Polski – Vital Heynen postanowił przekazać jeden bilet na rozgrywki Ligi Narodów – zastępujące Ligę Światową, osobie, która wymyśli szalony przydomek dla niego. Ma to być coś oryginalnego. Szkoleniowiec wówczas nie tylko wręczy zwycięzcy zabawy voucher na mecz, ale także zrobi sobie z nim zdjęcie. A więc Drodzy Fani siatkówki – do dzieła!

Dzień Kobiet z Treflem Gdańsk
Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca gdańscy siatkarze przygotowali niespodziankę. Zawodnicy Trefla Gdańsk – Patryk Niemiec oraz Brad Gunter – wręczali paniom kwiatki, a oprócz nich także zaproszenia na mecz z Dafi Społem Kielce. Graczy można było spotkać w tramwaju nr dziewięć, na przystanku Dworzec Główny, a także w Galerii. Zaś w późniejszych godzinach TJ Sanders wraz z Fabianem Majcherskim udali się spod Opery Bałtyckiej, specjalnie przygotowanym tramwajem, w stronę Dworca Głównego i Siedlec. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć także pamiątkowych zdjęć i autografów. Siatkarze dodatkowo mieli przygotowane pocztówki okolicznościowe z wydarzenia, jakim było zdobycie Pucharu Polski. Z kolei Państwo Grzybowie oraz Państwo Kozłowscy podjęli się testu zgodności. Filmiki możecie obejrzeć tutaj > KLIK <  oraz tu > KLIK <
Oprócz niespodzianek zorganizowanych przez „gdańskie lwy” na panie czekały także atrakcje, jakie przygotowały Gdańskie Autobusy i Tramwaje.

źródło: polsatsport.pl/sport.trefl.com/informacja własna / fot. Natalia Miłek (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.