#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (04.12-10.12)

 

W dzisiejszej odsłonie cyklu pod naszą lupą #7strefa, Mikołajki z Treflem Gdańsk, Kraków z oficjalną nominacją. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

#7strefa po premierze
#7strefa to nowy magazyn dla fanów siatkówki. Pierwszy odcinek został wyemitowany w miniony poniedziałek, 4 października w Polsacie Sport. W premierowej odsłonie gośćmi Jerzego Mielewskiego byli: organizator Klubowych Mistrzostw Świata – Tomasz Cieślik, szef sportu w Polsacie – Marian Kmita, byli reprezentanci Polski – Krzysztof Ignaczak, Paweł Zagumny, a także ekspert Polsatu – Ireneusz Mazur. Główną tematyką dyskusji były zbliżające się Klubowe Mistrzostwa Świata. Oprócz tego poruszono również tematy, dotyczące: wyboru trenera polskiej reprezentacji, klubu ONICO Warszawa oraz grup Mistrzostw Świata 2018.
Magazyn #7strefa możecie oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 20:30 w Polsacie Sport.

Mikołajki z Treflem Gdańsk
W mikołajkową środę 6 grudnia na kibiców Trefla Gdańsk czekała niespodzianka. W gondolkach koła AmberSky można było spotkać trenera gdańskiego zespołu, Andreę Anastasiego, a także przyjmującego Wojtka Ferensa. Ten, kto wsiadł do gondolki, w której znajdowały się „gdańskie lwy” mógł nie tylko podziwiać Gdańsk z wysokości 50 metrów, ale także dostał zaproszenie na spotkanie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, którą Trefl Gdańsk podejmie w swojej hali w sobotę 23 grudnia, o godzinie 14:45. Oprócz atrakcji AmberSky mieszkańcy miasta mogli również przechadzać się pięknie oświetlonym Starym Miastem. Dodatkowo obok koła widokowego czekała znana wszystkim ciężarówka Coca-Coli, kraina Świętego Mikołaja oraz maskotka meczowa Treflik, który przygotował świąteczne niespodzianki.

Kraków z oficjalną nominacją
Podczas środowej (06.12) konferencji prasowej miasto Kraków otrzymało oficjalną nominację Miasta Gospodarza FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017. Zostało zaprezentowane zarówno logo Miasta Gospodarza Krakowa, jak i również puchar rozgrywek, o który będą walczyć najlepsze drużyny świata. Miasto to niejednokrotnie organizowało światowe siatkarskie imprezy, a spotkania w Tauron Arenie przyciągały wielu kibiców. Klubowe Mistrzostwa Świata są organizowane od 1989 roku, a w grudniu po raz pierwszy w historii odbędą się w  Polsce. W dniach 16-17 grudnia w Krakowie odbędą się rozgrywki finałowe. 

źródło: plusliga.pl/informacja własna / fot. Natalia Miłek (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.