#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (01.10-08.10)

 

W dzisiejszej odsłonie cyklu pod naszą lupą Fundacja DKMS, która była obecna podczas meczu Łuczniczka Bydgoszcz – ONICO Warszawa, a także akcja "doLEWamy do pełna" która zakończyła się 4 października. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Idź na mecz – uratuj życie!
W zeszłą niedzielę, podczas spotkania Łuczniczki Bydgoszcz z ONICO Warszawa Fundacja DKMS przy współpracy klubu prowadziła rejestrację potencjalnych Dawców Szpiku. Już nie pierwszy raz klub znad Brdy brał udział w tej akcji. Idąc na mecz nie tylko można się świetnie bawić, oglądając widowisko, lecz także można uratować drugiej osobie życie. Każda osoba w wieku 18-55 lat, ważąca minimum 50 kg może przyłączyć się do akcji i pomóc innym w walce z nowotworami krwi!

Akcja „doLEWamy do pełna” zakończona!
Drużyna Trefla Gdańsk może poszczycić się swoimi kibicami! Zebrali oni bowiem 280 tys. złotych, dzięki czemu klub przystąpił w tym sezonie do rozgrywek w PlusLidze. Po wycofaniu się sponsora tytularnego zespołu, gra gdańszczan stała pod znakiem zapytania. W akcję zaangażowało się 1450 fanów siatkówki. Zostało wykupione 2278 nagród, oferowanych przez klub. Jest to niezwykły dowód na to, jak cała #VolleyFamily potrafi się zjednoczyć w trudnym dla drużyny momencie. W takich sytuacjach nie ma znaczenia, czy kibicujesz temu, czy innemu zespołowi. Siatkarskie środowisko po raz kolejny spisało się na medal!

źródło: plusliga.pl/informacja własna / fot. Anna Wincek (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz