#PlusligoweZaplecze: Podsumowanie 2. kolejki 1. ligi

Druga kolejka pierwszoligowych rozgrywek za nami! ! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami rozegranych w jej ramach spotkań. 

 

TSV Sanok – AGH Kraków 2:3 (25:23, 21:25, 21:25, 25:18, 13:15)

Składy zespołów:
 

TSV Sanok: Oroń, Gnatek, Łaba, Rusin, Jurkojć, Wierzbicki, Głód (libero) oraz Frankowski, Kusior, Pieper, Gąsior, Przystaś, Zmarz, Dembiec (libero)
 

AGH Kraków: Maruszczyk, Kania, Żakieta, Fornal, Mordyl, Adamski, Wroński (libero) oraz Nowosielski, Błądziński, Ściślak, Dudziński, Gajdek, Surma, Bik (libero)

 

MKS Ślepsk Suwałki –  APP Krispol Września 3:1 (21:25, 25:21, 25:15, 25:19)

Składy zespołów:

MKS Ślepsk Suwałki:  Lipiński, Winnik, Skrzypkowski, Rawiak, Rudzewicz, Hunek, Andrzejewski (libero)

APP Krispol Września: Shchitkov, Jasiński, Behrendt, Karpiewski, Jasiński, Szczygielski, Matuszach (libero)

 

Exact Systems Norwid Częstochowa – Stal AZS PWSZ Nysa 2:3 (15:25, 26:24, 25:17, 19:25, 11:15)

Składy zespołów:

Exact Systems Norwid Częstochowa: Kaczyński, Oczko, Smolarczyk, Gromadzki, Kogut, Mucha, Kołodziej (libero) i Usowicz, Kryński, Zawalski, Miarka, Kraś


Stal AZS PWSZ Nysa: Bułkowski, Olczyk, Łuka, Nożewski, Owczarz, Woroniecki, Dzikowicz (libero) oraz Makowski, Goss, Kwiecień, Śliż

 

SKS Hajnówka – Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (25:21, 25:20, 15:25, 23:25, 22:24)

Składy zespołów:

SKS Hajnówka: Gniewek, Saczko, Milewski, Faryna, Bogus, Sapiński ,Kuś (libero) oraz Bernatowicz, Ciesiółka, Sterna

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Macionczyk, Swodczyk, Żuk, Gutkowski, Warda, Kaczorowski, Ogórek (libero) oraz Sobolewski, Lewandowski

 

 

SMS PZPS Spała – TS Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 (19:25, 25:20, 25:16, 29:31, 15:11)

Składy zespołów:

SMS PZPS Spała: Adamczyk, Jezierski, Domagała, Szymański, Miniak, Janikowski, Szymura (libero)

TS Victoria PWSZ Wałbrzych: Magnuszewski, Schamlewski, Frac, Pietkiewicz, Plizga, Borris, Obrebski (libero)

 

tabela po 1. kolejce 
drużyna mecze punkty
1 MKS Ślepsk Suwałki  2 6
2 Aluron Virtu Warta Zawiercie  2 5
3 Stal AZS PWSZ Nysa  2 4
4 KPS Siedlce  1 3
5 APP Krispol Września 2 3
6 AGH Kraków  1 2
7 TS Victoria PWSZ Wałbrzych 2 2
8 SMS PZPS Spała  2 2
9 TSV Sanok  2 1
10 Exact Systems Norwid Częstochowa 2 1
11 SKS Hajnówka  2 1

 

źródło: pzps.pl/informacja własna 


 

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Joanna Kosińska

Joanna Kosińska

Studentka administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, której największą pasją jest sport. Miłością do siatkówki zarażona przez tatę, który jakieś 15 lat temu ulubione dobranocki w telewizji przełączał na plusligowe spotkania ;)

Dodaj komentarz