#PlusligoweZaplecze: Inauguracja I ligi już jutro!

PZPS_LOGOW sezonie 2016/2017 na zapleczu Plusligi będzie walczyć 11 zespołów, z czego trzy drużyny: Exact System Norwid Częstochowa, SKS Hajnówka i TSV Sanok będą debiutować na pierwszoligowych parkietach.

Pierwszy z nich, częstochowski Norwid przygotowania rozpoczął 1 sierpnia i nie ukrywa, że jest zadowolony z efektów swojej pracy.

 Ostatnie osiem tygodni bardzo dobrze przepracowaliśmy. W najbliższą sobotę czeka nas trudne spotkanie w Siedlcach. Jednak jesteśmy dobrej myśli. Czujemy się pewnie, dlatego z niecierpliwością czekamy na pierwsze spotkanie. Uważam, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tego sezonu. Trener Radosław Panas opracował świetny plan na okres przygotowawczy – powiedział Michał Kaczyński.

W czwartek odbyła się prezentacja drużyny Exact System Norwid Częstochowa, która pierwsze spotkanie rozegra na wyjeździe w Siedlcach. Częstochowianie swój zespół będą mogli dopingować tydzień później, 8 października w hali IX LO im. C.K. Norwida.

Chcemy grać jak najlepiej w lidze, żeby wszystkim kibicom dostarczyć wiele radości, aby chętnie przychodzili na nasze mecze. Nie będę ukrywał, że nie możemy doczekać się drugiej kolejki spotkań, ponieważ wtedy też po raz pierwszy zagramy we własnej hali – podkreślił atakujący.

I kolejka – 1.10.2016
godz. 16.00 MKS Ślepsk Suwałki – SMS PZPS Spała
godz. 18.00 APP Krispol Września – SKS Hajnówka
godz. 18.00 Aluron Virtu Warta Zawiercie – TSV Sanok
godz. 18.00 KPS Siedlce – Exact System Norwid Częstochowa
godz. 18.00 Stal AZS PWSZ Nysa – TS Victoria PWSZ Wałbrzych
AGH Kraków – pauzuje

 

źródło: pzps.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Joanna Kosińska

Joanna Kosińska

Studentka administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, której największą pasją jest sport. Miłością do siatkówki zarażona przez tatę, który jakieś 15 lat temu ulubione dobranocki w telewizji przełączał na plusligowe spotkania ;)

Dodaj komentarz