#PlusligoweBatalie: Wyrównana rywalizacja w Uranii!

 

Pojedynek olsztyńsko-szczeciński nieco lepiej rozpoczęli siatkarze Espadonu, którzy wygrali inaguracyjną odslonę. Dwa kolejne sety były niezwykle zacięte i wyrównane. W końcówkach, w grze na przewagi więcej zimnej krwi zachowali podopieczni trenera Andrei Gardiniego. Dopiero czwarty set zakończył się pewnym zwycięstwem miejscowej ekipy. Najlepszym zawodnikiem tego meczu został wybrany Daniel Pliński. 

Indykpol AZS Olsztyn – Espadon Szczecin 3:1 (23:25, 28:26, 28:26, 25:13)
MVP: Daniel Pliński

Składy:
Indykpol AZS Olsztyn: Hadrava, Pliński, Kochanowski, Śliwka, Woicki, Włodarczyk, Żurek (L) oraz Zniszczoł, Boswinkel, Makowski, Palacios 
Espadon Szczecin: Gałązka, Kluth, Ruciak, Wika, Petković, Cedzyński, Mihułka (L) oraz Borovnjak, Milushev, Sladecek

źródło: informacja własna / fot.  Paulina Orszak (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Ewa Cieślar

Ewa Cieślar

Pochodzę z Ustronia, ale aktualnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję. Moją największą pasją jest sport. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem uzależniona od oglądania sportowych zmagań i kibicowania. Moja miłość do siatkówki trwa już ponad dekadę. Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Niestety gram w nią tylko amatorsko. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się m.in. pisaniem artykułów i rekrutowaniem nowych współpracowników.

Dodaj komentarz