#PlusligoweBatalie: Tie-break dla częstochowian!

 

W ramach 7. kolejki drużyna AZS-u Częstochowa gościła na swoim boisku BBTS Bielsko-Biała. Oba zespoły bardzo potrzebują zwycięstw. W tym meczu podzieliły się punktami.


Początek meczu to mocne otwarcie przyjezdnych. Pierwsza partia szybko padła ich łupem. W drugim secie przebudzili się gospodarze i w kolejnych dwóch partiach to oni okazali się lepsi. W czwartej odsłonie spotkania bielszczanie zdołali odskoczyć na parę punktów i utrzymali prowadzenie do końca seta. Tie-break całkowicie jednak zdominowali akademicy.

AZS Częstochowa – BBTS Bielsko-Biała 3:2 (16:25; 25:22; 25:23; 22:25; 15:4)

MVP: Paweł Adamajtis

Składy:

AZS Częstochowa: Buczek, Szalacha, Szymura, Adamajtis, Polański, Wawrzyńczyk, A.Kowalski(libero) oraz T. Kowalski, Moroz, Janus, 

BBTS Bielsko-Biała: Storożiłow, Siek, Bartos, Gryc, Grzechnik, Kwasowski, Koziura(libero) oraz Vemić, Lipiński, Janeczek, Bieńkowski, Gaca

 

informacja własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz