#PlusligoweBatalie: Pewne zwycięstwo bydgoszczan!

Po emocjonującym spotkaniu PGE Skry Bełchatów z Cuprum Lubin przyszedł czas na mecz Łuczniczki Bydgoszcz z MKS-em Będzin. Jak poradzili sobie bydgoszczanie?

W pierwszym secie bydgoszczanie udało się uciec na kilka oczek, jednak rywale z czasem dogonili gospodarzy. W końcówce tej partii doskonale spisał się Igor Yudin, który puntował atakami, dzięki czemu podopieczni Piotra Makowskiego zwyciężyli. Druga odsłona już zdecydowanie należała do siatkarzy Łuczniczki Bydgoszcz. Tym razem efektywną grą popisał się Bartosz Filipiak. Przyjezdni przegrali tę partię siedmioma punktami. Po dziesięciu minutach przerwy rozpoczął się trzeci set. Początek  był wyrównany, jednak pod koniec odskoczyli bydgoszczanie, którzy utrzymali prowadzenie już do końca meczu. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Patryk Szczurek.  

Łuczniczka Bydgoszcz – MKS Będzin 3:0 (25:23, 25:18, 25:19)
MVP: Patryk Szczurek

Składy:
Łuczniczka Bydgoszcz: Nowakowski, Katić, Yudin, Filipiak, Szczurek, Sacharewicz, Czunkiewicz (L)
MKS Będzin: Roberts, Waliński, Kozub, Ratajczak, Rejno, Araujo, Potera (L) oraz Seif, Piotrowski, Peszko, Russell

 

źródło: informacja własna / fot. Patrycja Skalska (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz