#PlusligoweBatalie: Olsztynianie z kompletem punktów!

W niedzielne popołudnie rozegrane zostało spotkanie pomiędzy Indykpolem AZS-em Olsztyn, a drużyną Cerradu Czarnych Radom. Jak przebiegał mecz? W czyje ręce trafiła nagroda MVP? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Początek spotkania był wyrównany (7:7) – dopiero w dalszej części pierwszej partii na kilka oczek odskoczyli goście (14:18). Przewagę urzymali już do końca tego seta. Druga odsłona z kolei zdecydowanie należała do podopiecznych Andrei Gardiniego (14:7). Radomianie gubili się, co doskonale wykorzystali olsztynianie (25:16). Po 10-minutowej przerwie dobrą passę dalej kontynuowali miejscowi (8:4). Również i w tej partii triumfowali (25:20). W czwartym secie Akademicy także wypracowali sobie przewagę (11:8). Prowadzenia nie oddali już do końca spotkania, a najlepszym zawodnikiem został wybrany Wojciech Włodarczyk.

Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom 3:1 (22:25, 25:16, 25:20, 25:15)
MVP: Wojciech Włodarczyk

Składy (wyjściowe):
Indykpol AZS Olsztyn: Woicki, Hadrava, Pliński, Zniszczoł, Włodarczyk, Śliwka, Żurek (L)
Cerrad Czarni Radom: Kędzierski, Bołądź, Kohut, Smith, Żaliński, Fornal, Watten (L)

źródło: informacja własna / fot. Aneta Serafin (VOLLEYWORLD)