#PlusligoweBatalie: Komplet punktów jedzie do Radomia

W pierwszym meczu 10. kolejki PlusLigi Cuprum Lubin podjął Cerrad Czarnych Radom. Odybwa zespoły wygrały swoje poprzednie spotkania, można było więc się spodziewać bardzo ciekawego spotkania. Zapraszmy na podsumowanie spotkania!

 

Mecz rozpoczął się od bardzo emocjonującego seta, którego na przewagi wygrał zespół z Radomia28:26. W drugiej partii nieznacznie lepsi okazali się siatkarze Cuprum Lubin i w całym meczu doprowadzili do wyrównania. Dwie kolejne odsłony należały jednak do Cerradu Czarnych Radom. Radomianie wygrali odpowienio 31:29 i 25:23. Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy był Robert Taht, a gości Bartłomiej Bołądź. Natomiast najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany środkowy radomian, amerykanin David Smith.

Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom 1:3 (26:28, 25:23, 29:31, 23:25)

MVP: David Smith

Składy:

Cuprum Lubin: Kaczmarek, Pupart, Taht, Gunia, Hain, Łomacz, Kryś(libero), Rusek(libero), Malinowski, Gorzkiewicz

Cerrad Czarni Radom: Bołądź, Żaliński, Kędzierski, Kohut, Smith, Fornal, Watten(libero), Ostrowski, Ziobrowski, Gonciarz

 

źródło: informacja własna / fot. Kinga Kembrowska

 

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Kinga Kembrowska

Kinga Kembrowska

Na co dzień studiuję prawo i mieszkam w Warszawie, ale gdy tylko mam okazję jeżdżę po całej Polsce (a ostatnio także za granicę) na mecze. Moja miłość do siatkówki za kilka miesięcy osiągnie pełnoletniość - do dziś pamiętam pierwszy obejrzany z tatą mecz. Od kilku lat oglądanie spotkań na żywo jest dla mnie równoznaczne z robieniem zdjęć, bo nie ma nic lepszego od uchwycenia na zdjęciach tych pięknych akcji i emocji zawodników. Pozwala mi to połączyć dwie największe pasje - siatkówkę oraz fotografię. Poza Polakami najbardziej zawsze kibicuję Amerykanom i Kanadyjczykom. W VOLLEYWORLD jestem od samego początku i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Bez tego prawdopodobnie nie przeżyłabym wielu przygód (i mam nadzieję, że wiele jeszcze przede mną) i nie poznałabym wielu niesamowitych osób.

Dodaj komentarz