#PlusligoweBatalie: Katowiczanie lepsi w rywalizacji beniaminków!

 

W ramach 9. kolejki w Spodku GKS Katowice gościł Espadon Szczecin. W starciu dwóch beniaminków Plusligi lepszy okazał się zespół z Katowic, jednak emocji nie brakowało!


Mecz lepiej otworzyli gospodarze, szybko wypracowali sobie przewagę i zapisali tą partię na swoje konto. Losy następnego seta rozstrzygnęły się dopiero w końcówce w której lepsi okazali się goście. Trzecia odsłona meczu była zdecydowanie najbardziej emocjonująca! W czasie długiej końcówki szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, a raz na drugą stronę. Więcej szczęscia mieli katowiczanie i wysunęli się na prowadzenie w całym meczu. Czwartą partię zdominowali całkowicie gospodarze jednocześnie dopisując trzy punkty do plusligowej tabeli.

GKS Katowice – Espadon Szczecin 3:1(25:19; 21:25; 35:33; 25:16)

MVP: Karol Butryn 

Składy:

GKS Katowice: Krulicki, Butryn, Falaschi, Kapelus, Kalembka, Sobański, Stańczak(libero) oraz Błoński, Pietraszko, Fijałek, Van Walle, Mariański(libero) 

Espadon Szczecin: Gałązka, Perłowski, Milushev, Ruciak, Wika, Petković, Mihułka(libero) oraz Kluth, Sladecek, Murek(libero)

 

informacja własna 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz