#PlusligoweBatalie: Jastrzębianie z kolejnym zwycięstwem

 

Ostatni mecz w ramach 8. kolejki Plusligi rozegrały Espadon Szczecin i Jastrzębski Węgiel. Gospodarzom udało się wyrwać seta, ale to jastrzębianie dopisali kolejne trzy punkty na swoje konto. 


Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni i szybko zdołali zbudować sobie przewagę. Dzięki między innymi świetnej zagrywce Michała Ruciaka gospodarze dogonili jastrzębian, ale ci przebudzili się i nie dali sobie wyrwać zwycięstwa w tej partii. Kolejna odsłona meczu była bardziej zacięta, a w końcówce nerwy na wodzy utrzymali szczecinianie. Mimo to następne dwa sety padły łupem gości, którzy nie pozwolili już na wiele podopiecznym Milana Simojlovica

Espadon Szczecin – Jastrzębski Węgiel 1:3 (23:25; 25:23; 17:25; 15:25) 

MVP: Damian Boruch

Składy:

Espadon Szczecin: Borovnjak, Perłowski, Milushev, Ruciak, Petković, Cedzyński, Mihułka(libero) oraz Gałązka, Kluth, Sladecek, Wika, Murek(libero)

Jastrzębski Węgiel: Muzaj, Kosok, Boruch, Touzinsky, Kampa, Salvador, Popiwczak(libero) oraz Strzeżek, Ernastowicz, Derocco, Sobala, Bachmatiuk

 

informacja własna

fot. Aleksandra Szecówka (VOLLEYWORLD.PL)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz