#PlusligoweBatalie: Inżynierowie nie podbili Trójmiasta

Zarówno Lotos Trefl Gdańsk jak i ONICO AZS Politechnika Warszawska nie mogą zaliczyć początku tego sezonu do najbardziej udanych. W pojedynku drużyny z Gdańska, z drużyną z Warszawy lepsi okazali się ci pierwsi.

 

W spotkanie lepiej weszli siatkarze LOTOSu Trefla Gdańsk, którzy wygrali premierową partię 25:20. W drugiej odsłonie lepsi byli zawodnicy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej i tuż przed 10-minutową przerwą na tablicy wyników widniał remis. Po przerwie to podopieczni Andrei Anastasiego pokazali się ze znacznie lepszej strony wygrywając dwa kolejne sety odpowiednio do 16 i 20. Tym samym zapisali na swoim koncie czwarte zwycięstwo z sezonie. Bezapelacyjnie najlepiej punktującym zawodnikiem spotkania był Damian Schulz, a najbardziej wartościowym graczem został wybrany Michał Masny, rozgrywający ekipy z Trójmiasta. Wśród podopiecznych Jakuba Bednaruka wyróżniali się Michał FIlip i Guillaume Samica.

LOTOS Trefl Gdańsk – ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 (25:20, 23:25, 25:16, 25:20)

MVP: Michał Masny

Składy:

LOTOS Trefl Gdańsk: Pietruczuk, Schulz, Pashytskyy, Gawryszewski, Mika, Masny, Gacek(libero), Grzyb, Stępień, Romać

ONICO AZS Politechnika Warszawska: Zagumny, Wrona, Samica, Filip, Świrydowicz, Kwolek, Olenderek(libero), Halaba, Łapiszyński, Firlej, MIkołajczak

 

źródło: informacja własna

 

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Kinga Kembrowska

Kinga Kembrowska

Na co dzień studiuję prawo i mieszkam w Warszawie, ale gdy tylko mam okazję jeżdżę po całej Polsce (a ostatnio także za granicę) na mecze. Moja miłość do siatkówki za kilka miesięcy osiągnie pełnoletniość - do dziś pamiętam pierwszy obejrzany z tatą mecz. Od kilku lat oglądanie spotkań na żywo jest dla mnie równoznaczne z robieniem zdjęć, bo nie ma nic lepszego od uchwycenia na zdjęciach tych pięknych akcji i emocji zawodników. Pozwala mi to połączyć dwie największe pasje - siatkówkę oraz fotografię. Poza Polakami najbardziej zawsze kibicuję Amerykanom i Kanadyjczykom. W VOLLEYWORLD jestem od samego początku i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Bez tego prawdopodobnie nie przeżyłabym wielu przygód (i mam nadzieję, że wiele jeszcze przede mną) i nie poznałabym wielu niesamowitych osób.

Dodaj komentarz