#PlusligoweBatalie: Bełchatowianie z kompletem punktów!

Podopieczni Piotra Makowskiego podejmowali PGE Skrę Bełchatów. Jak przebiegało spotkanie w bydgoskiej hali Łuczniczka? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Pierwsza partia była bardzo wyrównana. Gospodarze nie chcieli tak łatwo oddać punktów rywalom. Bydgoszczanie do końca walczyli, jednak minimalną przewagą zwyciężyli bełchatowianie (23:25). W drugim secie podopieczni Piotra Makowskiego nie zdołali przeciwstawić się siatkarzom PGE Skry, którzy tym razem zwyciężyli z wyraźną przewagą. Początek trzeciej odsłony był bardzo dobry w wykonaniu zawodników Łuczniczki Bydgoszcz (10:5). Zespół z Bełchatowa jednak nie dawał za wygraną i dogonił miejscowych, a następnie objął prowadzenie. Ostatecznie całe spotkanie zakończyło się triumfem bełchatowian, a najlepszym zawodnikiem został wybrany Nicolas Uriarte

Łuczniczka Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów 0:3 (23:25, 19:25, 23:25)
MVP: Nicolas Uriarte

Składy (wyjściowe):
Łuczniczka Bydgoszcz: Nowakowski, Rohnka, Filipiak, Szczurek, Sacharewicz, Yudin, Czunkiewiz (L)
PGE Skra Bełchatów: Wlazły, Penczew, Szalpuk, Kłos, Uriarte, Wlazły, Milczarek (L)

źródło: informacja własna / fot. Daria Jańczyk (VOLLEYWORLD)

Komentarze
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz